Bluetooth + Wifi Alıcı Önerisi - Haziran 2022

evsiztospaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar merhaba, masaüstü bilgisayar topladım, şimdi wifi alıcı ve bluetooth alıcı almayı düşünüyorum. Forumda baktım fakat bütçe kısıtlarından dolayı daha düşük modeller konuşulmuş, emin olamadım, iyi bir şey almak istiyorum.

Bluetooth u genelde xbox kolu, jbl go2 ve kulaklığı bağlamak için kullanacağım.

Internet hızım 100 Mbps, saniyede 10,11 megabyte çekebiliyorum. Şu şekilde önerenler oldu,

TP-Link Archer T2U Nano, AC600 Mbps + TP-Link UB500, Bluetooth 5.0 Mini USB Adaptör

Bluetooth karşılayacağını düşünüyorum fakat wifi alıcıdan emin olamadım. Bir de, modeme ne kadar yakın olması gerekir, kullanan var mıdır memnum musunuz, internet hızıma uygun mudur?

Eğer daha f/p ürünler biliyorsanız, önerilere de açığım

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Bluetooth ile ilgili bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer modem çok uzakta değilse Wi-Fi adaptörü de işinizi görecektir. Eğer uzaktaysa bu ürüne bakabilirsiniz. Bir bütçe belirtmeniz daha isabetli öneriler yapmamıza yardımcı olur.

KS

evsiztospaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bluetooth ile ilgili bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer modem çok uzakta değilse Wi-Fi adaptörü de işinizi görecektir. Eğer uzaktaysa bu ürüne bakabilirsiniz. Bir bütçe belirtmeniz daha isabetli öneriler yapmamıza yardımcı olur.

Bluetooth alıcısını aldım, şimdilik wifi dan vazgeçtim hocam, teşekkürler yardımınız için

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri