Bose Qc 20 Yırtdışından Getirtmek ?

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
bu kulaklık şuan trde satışı yok yurt dışında satışı var almak mantıklımı ? cünkü şuan bu piyasada bu kulaklığın dengi yok diyolar

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
İlla kulak içi mi?
bu kulaklığın dengi yok diyolar

bunu diyen adamda şöle diyo stüdyo kulaklığı oyun kulaklığı diye bişi yok diyo oda hoparlör buda hoparlör diyo yüksek sesi herkes verir diyo düşük frekans sesini ne kadar iyi ne kadar net ferah verdiği önemli diyor

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
ayrıyetten bu kulaklığı coğu esporcu kullanıyo şimdi bazı arkadaşlarda şey dicek e sporcu kullanıyo diye sendemi kullancan onlar sponsordan dolayı kullanıyo derler ama şöle bişide var o adam kariyerini etkileyecek kötü bir kulaklık kullanacak değil ya turnuvalarda dağıtılıyo bu kulaklıklar hocam boş değil bence

Dengi nasıl yok? Hem stereo hemde 32ohm
Eğer o kadar bütçe çıkıyorsa git dt990 pro+ses kartı yap derim
ben oyun oynayacağım genelde ve ayrıyetten bana 7.1 cok saçma geliyo

Dengi nasıl yok? Hem stereo hemde 32ohm
Eğer o kadar bütçe çıkıyorsa git dt990 pro+ses kartı yap derim
şöle bir şey daha ekliyeyim kulak içiyle daha iyi odaklanıyorum oyunlara onu fark ettim ben

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
ayrıyetten bu kulaklığı coğu esporcu kullanıyo şimdi bazı arkadaşlarda şey dicek e sporcu kullanıyo diye sendemi kullancan onlar sponsordan dolayı kullanıyo derler ama şöle bişide var o adam kariyerini etkileyecek kötü bir kulaklık kullanacak değil ya turnuvalarda dağıtılıyo bu kulaklıklar hocam boş değil bence

ben oyun oynayacağım genelde ve ayrıyetten bana 7.1 cok saçma geliyo
neden saçma geliyor? Bu tür kulaklıkar turnuvalarda dışardan gelen sesi kesip en iyi sesi vermesi için kullanılıyor dışarıdan gelen sesi kulaküstü tam kesemiyor

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242

neden saçma geliyor? Bu tür kulaklıkar turnuvalarda dışardan gelen sesi kesip en iyi sesi vermesi için kullanılıyor dışarıdan gelen sesi kulaküstü tam kesemiyor
ses kasmayı batırıyor bana kalırsa müzik ve film için yapıllmış bişi

kişiden kişiye değişir babam 7.1 ile iyi ses kasıyo

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Üstte açıkladım…
hocam hayır ne önersek beğenmiyorsunuz ki ben ne önereyim artık? Gidin beğendiğinizi alın ne desek dinlemiyosunuz
mithrain iroh shilla marhtern bir 2 kişi daha var bunlar bu kulaklıkları kullanıyo ve ayrıyetten beğenmemek benim suçum değil aradığım özellikleri vermiyor ve ayrıyetten yurt dışından getirtmek mantıklımı demişim bunun cevabını alamadım demek istememiştim lakin benim kas hastalığı adında bir rahatsızlığım var bu nedenden dolayı kulak içi kulaklık lazım bana ne kadar büyük ağır bir kulaklık okadar bana zarar vermesi demek yani bunu belirtmem gerekirdi burda benim hatam var kb

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
mithrain iroh shilla marhtern bir 2 kişi daha var bunlar bu kulaklıkları kullanıyo ve ayrıyetten beğenmemek benim suçum değil aradığım özellikleri vermiyor ve ayrıyetten yurt dışından getirtmek mantıklımı demişim bunun cevabını alamadım demek istememiştim lakin benim kas hastalığı adında bir rahatsızlığım var bu nedenden dolayı kulak içi kulaklık lazım bana ne kadar büyük ağır bir kulaklık okadar bana zarar vermesi demek yani bunu belirtmem gerekirdi burda benim hatam var kb
Razer Hammerhead bakabilirsin

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
o g333 den iyi doylar mesela ama v2 prosu yok onunda trde satışı yok

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Sennheiser IE 80 S bose qc den kağıt üzerindeki bilgilerden daha üstün olan bir kulaklık buldum 6k fiyatı var

frekansı ne kadar düşerse kısık sesleri düşük ayak seslerini okadar iyi alırmışız ohm değeri direnci ne kadar düşerse sesin anlaşılıurlığı okadar artıyomuş

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Sennheiser IE 80 S bose qc den kağıt üzerindeki bilgilerden daha üstün olan bir kulaklık buldum 6k fiyatı var

frekansı ne kadar düşerse kısık sesleri düşük ayak seslerini okadar iyi alırmışız ohm değeri direnci ne kadar düşerse sesin anlaşılıurlığı okadar artıyomuş
Ohm değerinin yüksek olması daha iyi

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
kulaklıktan kulaklığa değişiyomuş bazılarında 16 cok iyi bazılarındada yüksek olması

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri