Soru Bozuk Çıkarsa?

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Arkadaşlarlar ben şimdi askerdeyim Ocak ayında gamingenden PC aldım eve gönderdim anlayan kimsede olmadığı için sadece kargoyu alırken kutuyu açıp baktılar geri içine koyup benim odaya kutularıyla beraber koydular şimdi ben eve döndüğümde bozuk çıkarsa nasıl bir yol izleyebilirim geri gönderebilirmiyim yada parçaların garanti süreleri var bozuk parçayı geri gönderip tamir veya değişim yaptirabilirmiyim

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Arkadaşlarlar ben şimdi askerdeyim Ocak ayında gamingenden PC aldım eve gönderdim anlayan kimsede olmadığı için sadece kargoyu alırken kutuyu açıp baktılar geri içine koyup benim odaya kutularıyla beraber koydular şimdi ben eve döndüğümde bozuk çıkarsa nasıl bir yol izleyebilirim geri gönderebilirmiyim yada parçaların garanti süreleri var bozuk parçayı geri gönderip tamir veya değişim yaptirabilirmiyim
Merhaba iade etme şansınız yok malesef. Herhangi bir arıza durumda arızalı parça ya da sistem olarak isterlerse yollarsınız onlarda ona göre bakıp değerlendirir arızayı bulur tamir eder yollarlar, tabi kullanıcı hatası demezlerse ederler.

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Anladım inşallahh bir sıkıntı çıkarmaz o zaman :(

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri