Brennenstuhl Akım Korumalı Priz

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Merhabalar kısa bir süre önce

Brennen Akım Korumalı 6Lı Priz bu ürünü aldım acaba alıp kullanan var mı olumlu olumsuz yorum olarak bir çok forumda önerilen bir ürün olmuş ama olumsuz bildiğiniz bir yönü var mı şimdiden teşekkür ederim.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hayırlı olsun hocam bildiğim tek kötü yanı kablosu 1.5 metre sorun değilse güle güle kullanın. Güzel marka.

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Olumsuz hiç bir yönü yok. Senelerdir kullanıyorum, alman direktörümün tavsiyesi üzerine almıştım. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Olumsuz hiç bir yönü yok. Senelerdir kullanıyorum, alman direktörümün tavsiyesi üzerine almıştım. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Cok teşekkür ederim acaba priz açıkken yeşil yerin nasıl yandığı ile ilgili bir görsel paylaşabilir misiniz birde ne kadar süredir kullanıyorsunuz değişikliğe gidip yenileme gereği duydunuz mu yoksa sadece tek prizle mi devam ediyorsunuz

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Cok teşekkür ederim acaba priz açıkken yeşil yerin nasıl yandığı ile ilgili bir görsel paylaşabilir misiniz birde ne kadar süredir kullanıyorsunuz değişikliğe gidip yenileme gereği duydunuz mu yoksa sadece tek prizle mi devam ediyorsunuz
2 senedir kullanıyorum ama "yeşil yerin nasıl yandığı ile ilgili görsel" kısmını anlamadım. Normal priz bir problem yaratmadı :D ama tabiki yarın akşam eve geçtiğimde paylaşırım bir görsel

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
2 senedir kullanıyorum ama "yeşil yerin nasıl yandığı ile ilgili görsel" kısmını anlamadım. Normal priz bir problem yaratmadı :D ama tabiki yarın akşam eve geçtiğimde paylaşırım bir görsel
Bir kaç yerde açıp kapatma düğmesinin oradaki rengin sarı olduğu söylenmişti de acaba sizde de öyle mi yoksa koruma aktif yazısının olduğu yer yeşil mi diye

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Bir kaç yerde açıp kapatma düğmesinin oradaki rengin sarı olduğu söylenmişti de acaba sizde de öyle mi yoksa koruma aktif yazısının olduğu yer yeşil mi diye
Tamamdır aklımda komple bir fotoğrafını gönderiyim ben size bakarsınız konu üzerinden paylaşırım yine

KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Tamamdır aklımda komple bir fotoğrafını gönderiyim ben size bakarsınız konu üzerinden paylaşırım yine
Merhabalar hayırlı akşamlar rahatsız ediyorum bu saatte. Ürünün geldi ama aklımda iki soru var cevaplarsanız çok sevinirim

1- Elektriğe takip güç tuşuna bastığında 13.500 A 'nin altındaki ışık yeşil yanıyor bu akım korumasının aktif çalıştığını gösteriyor değil mi ?

2- Prizlerin iki kademesi var sanırım ilki direk prizlere taktığımız gibi rahat giriyor bir diğer kademesinde böyle sert bir şekilde bastırıp giriyor değil mi doğruyum? Bunun böyle olma sebebi nedir rahat girenle sert giren arasında ne farkı var? Birde uzun ömürlük kullanmak için soruyorum ikinci kademede girdirince ve çıkarmak için sertçe çekince bir ses geliyor bu normal midir acaba kırılmaz değil mi?

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Aynı ürünü kullanıyorum öncelikle hayırlı olsun, memnumum onu belirtiyim.
1.si - evet ışık yanınca aktif konumda, mandaldan aç kapa yapılabiliyor.
2si - evet ağzı sert bir yapıda, yani nasıl söyleyim böyle eski tip 3lü prizlerde hemen girip çıkardı ağzı, bunda daha sert bir yapıda ki yuva tarafından bollaşma olup da sürekli gir çık yapmasın diye. yani bir nevi ağzı da korumalı gibi düşün. sorun yoktur kırılmaz onun yapısı öyle.

Son düzenleme:
KS

ibrahimdeneme

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Aynı ürünü kullanıyorum öncelikle hayırlı olsun, memnumum onu belirtiyim.
1.si - evet ışık yanınca aktif konumda, mandaldan aç kapa yapılabiliyor.
2si - evet ağzı sert bir yapıda, ağız tarafında da koruma varmış gibi düşün, yani nasıl söyleyim böyle eski tip 3lü prizlerde hemen girip çıkardı ağzı, bunda daha sert bir yapıda ki yuva tarafından bollaşma olup da sürekli gir çık yapmasın diye. yani bir nevi ağzı da korumalı gibi düşün. sorun yoktur kırılmaz onun yapısı öyle.
Çok teşekkür ederim bende böyle sanki belirli bir çekmeden sonra o içindeki kırmızı şey benimle gelicekmis gibi hissettim bir sorayım dedim tekrardan teşekkür ederim sağlıklı mutlu günler dilerim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri