Bu Akım Korumalı Priz Elektrik Kesintisinde %100 Korur Mu?

Nuri Tarık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
51
Akım koruyucunun görevi ayarsız elektrik akımlarına karşı önlemdir. Yani akım korumalı priz bilgisayarın güç tüketimine etki etmez. PSU'nuzun kalitesine bağlıdır içindeki bileşenlerin korunması. O yüzden sertifikalı PSU kullanmanız sizin yararınıza olur.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Arkadaş forumla biraz da***k geçiyor gibi :D Açtığı konular vesaire çok gereksi ve saçma. Bana kalırsa banlanması lazım. Ugandaca çeviri nasıl kullanılır diye konu açmış. Bende cevap verdim :D
benim Hakkımda Yorum Yapacaksanız Dm üzerinden tartışınız burası bir konu yeri alay etme yeri değil ve kendi konuşmalarınıza bakınız.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Konuşma tarzı da hiç uygun değil . Büyük ihtimalle küçük bir kardeşimiz kendisi. Türkçeye de pek dikkat etmediğini görüyorum :D Neyse benim derdim değil
Türkçeyede pek dikkat etmediğim doğrudur yaşımda 17 küçük Olabilir bilemiyorurm ama kimseyi böyle yargılayamazsınız trol niyetinede olsa profil fotoğrafını koymanıs gerçekten bana kalırsada aşağılayıcı? bunu pchocası görse belki banlayadabilir

bence çok edebiyat yapıyorsunuz

@Atalayq @L0ckeNN laflarınıza dikkat ediniz burası bir forum dingonun ahırı değil
ben diyelimki sizden küçüğüm 17 yaşındayım pek sanmıyorumda yaşınızdan utanın.

KS

Miguel Diaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Akım koruyucunun görevi ayarsız elektrik akımlarına karşı önlemdir. Yani akım korumalı priz bilgisayarın güç tüketimine etki etmez. PSU'nuzun kalitesine bağlıdır içindeki bileşenlerin korunması. O yüzden sertifikalı PSU kullanmanız sizin yararınıza olur.
yanmasını felam diğer akım vs zararı engellesin önemli ciddi olabilecek durumları engellesin yeterli

L0ckeNN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
82
Türkçeyede pek dikkat etmediğim doğrudur yaşımda 17 küçük Olabilir bilemiyorurm ama kimseyi böyle yargılayamazsınız trol niyetinede olsa profil fotoğrafını koymanıs gerçekten bana kalırsada aşağılayıcı? bunu pchocası görse belki banlayadabilir

bence çok edebiyat yapıyorsunuz

@Atalayq @L0ckeNN laflarınıza dikkat ediniz burası bir forum dingonun ahırı değil
ben diyelimki sizden küçüğüm 17 yaşındayım pek sanmıyorumda yaşınızdan utanın.
Bu fotoğrafı kullandığımı herkes biliyor merak etme :) Kimseyi böyle yargılayamazsın demişsin. Bana kalırsa sende kimseyle böyle konuşamazsın. Adam sana günahını biz alamayız diyor sende o zaman yorum yapmayın vesaire diyorsun. Hangi ürünün nasıl çalışacağı hiç belli olmaz. Belki en iyi markadan ürün alırsın ama hatalı olan sana denk gelir vesaire. Neyse sadece bir konu. Hayırlı Forumlar :)

Mansion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Miguel Diaz biraz hasta arkadaşlar troll konu falan değil. @L0ckeNN @Babapro21 @Atalayq

Ayrıca Miguel senin sorumluluk kabul etmeyen yorum yapmasın yorumun çok yanlış. Burada kimse sorumluluk kabul etmek zorunda değil. Ayrıca sana Şafak hocam ile beraber kaç kere uyardık söyledik sana kardeşim. Hala güvenli mi diyorsun. Bütçeni 20TL arttırmadın o senin sorunun sana halbu ki bu ürünü al demiştim:

Hem sağlam hem iyiydi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri