Bu Cihazdan Ethernet Çekilir Mi?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Modem bana uzak olduğu için ethernet çekemiyorum şöyle bir cihaz alıp etherneti bundan çeksem yararı olur mu?

Mantıklı olmaz. Ha sen kablosuz bağlanmışsın, ha bu bağlanıp sana kablolu ethernet vermiş. 1. seçenek kablo çekmek, 2. seçenek elektrik tesisatı iyi ise powerline adaptör kullanmak.

KS

AkifErdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Mantıklı olmaz. Ha sen kablosuz bağlanmışsın, ha bu bağlanıp sana kablolu ethernet vermiş. 1. seçenek kablo çekmek, 2. seçenek elektrik tesisatı iyi ise powerline adaptör kullanmak.
haklısınız kablo çekmek daha mantıklı sanırım. Powerline ne oluyor hocam

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
haklısınız kablo çekmek daha mantıklı sanırım. Powerline ne oluyor hocam
Powerline elektrik hattından ethernet sağlıyor. Yani kablo olarak elektrik tellerini kullanıyor. Bir tane modemin oraya, bir tane pcnizin yanına takıp, birini pcye birini modeme kablo ile bağlıyorsunuz. Tak çalıştır. Tesisat kalitesi önemli.

KS

AkifErdem

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
23
Powerline elektrik hattından ethernet sağlıyor. Yani kablo olarak elektrik tellerini kullanıyor. Bir tane modemin oraya, bir tane pcnizin yanına takıp, birini pcye birini modeme kablo ile bağlıyorsunuz. Tak çalıştır. Tesisat kalitesi önemli.
hm tamam hocam teşekkürler tesisat kalitesini bilmiyorum yüksek ihtimal kablo çekerim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri