Bu fiyata alınır mı

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Merhaba bu gibi ürünlerde direk kullanıcı yorumu gerekmekte öteki türlü fiyatı güzel site güvenilirse alınır ama işte ne kadar iyi bilemiyor insan , bu yüzden genelde denenmiş uzun süreli kullanımı olan ürünlere yöneliyor insanlar. Bu ürünün sitesinde ki tanıtımı ve görselleri iyi duruyor ama görseller her zaman aldatıcı oluyor kullanıcı yorumu da alıcı yorumu da yok.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Fiyat uyguna yakın görünüyor. Xdrive veya hawk performansı vereceğini zannetmiyorum. Kullanan birinden bilgi alıp tercih edilebilir.

KS

Wox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Son düzenleme:

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Tabii ki Hawk :) Bu tür ürünler siparişe göre üretiliyor genelde. Toplu üretim yapılması için de sanırım talepleri biriktirrip belli bir adede ulaşınca üretime giriyorlar. Çünkü süngerleri falan hep üretim esnasında kalıplara dökülüyor ve kesim dikim montaj vs. yapılıyor. Hawk ürünlerinin ciddi derecede talep gördüğünü ve memnun kalındığını söyleyebilirim. Satış sonrası hizmet konusunda da gayet başarılılar. Ama dediğim gibi siparişin teslim edilmesi bahsettiğim nedenlerle gecikebiliyor. Eğer stokta varsa hemen gelir. Yoksa eğer üretimi beklemek durumundasın.

KS

Wox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Tabii ki Hawk :) Bu tür ürünler siparişe göre üretiliyor genelde. Toplu üretim yapılması için de sanırım talepleri biriktirrip belli bir adede ulaşınca üretime giriyorlar. Çünkü süngerleri falan hep üretim esnasında kalıplara dökülüyor ve kesim dikim montaj vs. yapılıyor. Hawk ürünlerinin ciddi derecede talep gördüğünü ve memnun kalındığını söyleyebilirim. Satış sonrası hizmet konusunda da gayet başarılılar. Ama dediğim gibi siparişin teslim edilmesi bahsettiğim nedenlerle gecikebiliyor. Eğer stokta varsa hemen gelir. Yoksa eğer üretimi beklemek durumundasın.
Hawk modelini alacağım gibi bir çok kişi memnun ancak bazılarıda her zaman bakım yapmalısın gibi şeyler diyor belkide ben çok pinpirikliyim teşekkür ederim tekrardan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri