Bu Fiyata Bu Alınır Mı?

lipher

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Hocam bence bu sistem daha mantıklı olacaktır. Attığınız linkteki kasa zaten canlı bomba bence. Thermaltake kasa ile değiştirmeni öneririm öyle yapınca da attığım linkteki sistemle arasında 200 tl falan oynuyor. Attığım sistem daha ucuza gelmiş oluyor ve parça kalitesi de oldukça iyi.

shogun

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Frekanstv-Ft4 parça kalitesi çok iyi. Benim tercihim o olurdu.

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Bu sistemi beğendim ve almayı düşünüyorum bugün bu fiyata daha iyi bir sistem varsa onu almak isterim önerilerinize açığım
İlla vatandan mi almak zorundasınız ve maksimum bütçeniz nedir?

KS

lipher

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam bence bu sistem daha mantıklı olacaktır. Attığınız linkteki kasa zaten canlı bomba bence. Thermaltake kasa ile değiştirmeni öneririm öyle yapınca da attığım linkteki sistemle arasında 200 tl falan oynuyor. Attığım sistem daha ucuza gelmiş oluyor ve parça kalitesi de oldukça iyi.
suan attıgınız kasa thermaltakeli mi

İlla vatandan mi almak zorundasınız ve maksimum bütçeniz nedir?
hayır baska yer de olur bütce 22000

oyuncubiradam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bu sistemi beğendim ve almayı düşünüyorum bugün bu fiyata daha iyi bir sistem varsa onu almak isterim önerilerinize açığım
Hocam işlemci daha güzel olsa olurduda

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Hocam size attığım linkteki kasa Asus'un kasası ve PSU'su. Sizin linkteki kasa cidden çok çok kötü. Bu kadar para vermişken o kasayı almayın derim (illa vatandan alacaksan). Fakat Frekans TV'nin sistemindeki anakart çok daha iyi bir kart senin sistemden. İlerde update yapmak istediğinde sıkıntı yaşamazsın ve parça kalitesi olarak daha sağlam bir sistem. Tabi tamamen bütçe meselesi ama 1k az para verip canlı bomba almak ve o sisteme de 22k para vermek ne kadar mantıklı olur bilemem.

KS

lipher

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam size attığım linkteki kasa Asus'un kasası ve PSU'su. Sizin linkteki kasa cidden çok çok kötü. Bu kadar para vermişken o kasayı almayın derim (illa vatandan alacaksan). Fakat Frekans TV'nin sistemindeki anakart çok daha iyi bir kart senin sistemden. İlerde update yapmak istediğinde sıkıntı yaşamazsın ve parça kalitesi olarak daha sağlam bir sistem. Tabi tamamen bütçe meselesi ama 1k az para verip canlı bomba almak ve o sisteme de 22k para vermek ne kadar mantıklı olur bilemem.
itopyadaki batu bozkanın sisteminin işlemcisini 12400e çekip ssdyi yükseltip kasayı 750w ve monitör alarak aynı fiyata denk getirdim onu almayı dusunuyorum suan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri