Bu hafta cikacak sistem hakkinda

Aozy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77
Arkadaslar merhaba ,19.02.22 ctesi gunu PcHocasinin cikartacagi sistemle alakali sadece ;
3060ti ve 16899₺
olacagı bilgisi var bunlar haricinde diger bilesenler veya hangi sitede kacta cikacagina dair bilgisi olan var mi ?
simdiden tesekkurler.

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: Bu hafta cikacak sistem hakkinda

Forumu sıkı takip edersen 1-2 saat önceden haber verecektir hocam çıkış saatini ve siteyi. Diğer bileşenler hakkında bir bilgi yok . Not: Fiyat kesin değil, hocam o fiyata zorladığını söylemişti

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Arkadaşımızın dediği gibi, Forumu sık sık takip edin. Sistem çıkmadan Taner hocam 30DK,1 Saat önce foruma duyuru yapacaktır.

volkan8989

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Bu hafta cikacak sistem hakkinda

macepnioglu' Alıntı:
valla fiyat 17k ise pek uygun gelmedi bana. 15k-15,500 olsa tadından yenmez.

parçalar kaliteli dendi ayrıca 5600x işlemci olursa bence fazlasıyla değer. bekleyelim bakalım nasıl bir sistem gelecek. Belki de bugün küçük bir açıklama yapılır

MrTatar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

15 k ya 3060'lı sistem mi yoksa Taner beyin çıaracağı sistemi beklemeye değer mi acaba. Taner bey bir açıklama yapsanız. :)

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,275

macepnioglu' Alıntı:

Fiyat tarafında alınan destekler eskisi gibi olmadığı için 15K maalesef zor. Ben de firmaları zorluyorum fazlası ile ama haliyle "işte bu, wow" diyebileceğimiz sonuçlar çıkmıyor. Bende dikkat ederseniz videoda fazla bağıramıyorum fiyat tarafını. Piyasa koşuluna göre parçaları kaliteli oluyor.

Proletarya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28

Yapan içerik üreticileri var sağlam fiyattan. Bence ayda 1 sistem gelsin o da sağlam fiyattan gelsin uygun olmadıktan sonra bir anlamı olmuyor

volkan8989

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

OceanLaB' Alıntı:
macepnioglu' Alıntı:

Fiyat tarafında alınan destekler eskisi gibi olmadığı için 15K maalesef zor. Ben de firmaları zorluyorum fazlası ile ama haliyle "işte bu, wow" diyebileceğimiz sonuçlar çıkmıyor. Bende dikkat ederseniz videoda fazla bağıramıyorum fiyat tarafını. Piyasa koşuluna göre parçaları kaliteli oluyor.
sizde haklısınız tabii, piyasa şartları bazı genişlikte paylaşımlar için izin vermiyor artık. uzun zamandır 3060ti 5600x parçaları kaliteli olan bir hazır sistem bekliyorum. ancak sizin paylaşacağınızda bir şekilde olmazsa artık indirim kovalayıp kendim toplama yoluna gideceğim. bu şekilde beklemekte çözüm değil fiyatlar yavaş yavaş tırmanıyor.

KS

Aozy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
77

Proletarya' Alıntı:
Yapan içerik üreticileri var sağlam fiyattan. Bence ayda 1 sistem gelsin o da sağlam fiyattan gelsin uygun olmadıktan sonra bir anlamı olmuyor

Kesinlikle +1

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri