Bu Kasa Yeterli mi ?

Hasan Kargidan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar elimde eski bi bilgisayar var. 

AMD Athlon X2 250 Processor işlemci
Nvidia 9600GT ekran kartı 
8GB DDR3 1333 Mhz Ram
MSİ 760GM-P21 Anakart 

çok iyi bi performans istemiyorum lol tarzı oyunlarda rahat oynatsın yeter. işlemcinin düşük kaldığını düşünüyorum. değiştirmelimiyim değiştiriceksem ne önerirsiniz yardım ederseniz çok sevinirim kolay gelsin hepinize.

Odunadam

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
yakinkursat' Alıntı:
Hasan Kargidan' Alıntı:
Arkadaşlar elimde eski bi bilgisayar var. 

AMD Athlon X2 250 Processor işlemci
Nvidia 9600GT ekran kartı 
8GB DDR3 1333 Mhz Ram
MSİ 760GM-P21 Anakart 

çok iyi bi performans istemiyorum lol tarzı oyunlarda rahat oynatsın yeter. işlemcinin düşük kaldığını düşünüyorum. değiştirmelimiyim değiştiriceksem ne önerirsiniz yardım ederseniz çok sevinirim kolay gelsin hepinize.

işlemcinde ekrankartında cok eskı yeterli olacaktır fakat cok bısey bekleme fps dusuk kalabılır detayları ve kaliteyi dusurmeye bak. gölgeleri kapat. wındowsu performans modunda calıstır. arka planda gereksız uygulaman kalmasın :)  çok konustum sustum artık :p

Hacı adamın yaşam enerjisini aldın ya :D

KS

Hasan Kargidan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Odunadam' Alıntı:
yakinkursat' Alıntı:
işlemcinde ekrankartında cok eskı yeterli olacaktır fakat cok bısey bekleme fps dusuk kalabılır detayları ve kaliteyi dusurmeye bak. gölgeleri kapat. wındowsu performans modunda calıstır. arka planda gereksız uygulaman kalmasın :)  çok konustum sustum artık :p

Hacı adamın yaşam enerjisini aldın ya :D

yok usta :)  farkındayım zaten sorun yok ama şu anda 50 fps alıyorum lolde işlemciyi değiştirsem bi faydasını görürmüyüm anlamında söyledim

E

expert

Guest
yakin kardeşimiz haklı ekran kartı aldan işlemci işlemci alsan ekran kartı seni zorlar ikisini değiştir

KS

Hasan Kargidan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
TeknoSoft_YZ' Alıntı:
yakin kardeşimiz haklı ekran kartı aldan işlemci işlemci alsan ekran kartı seni zorlar ikisini değiştir

Peki nasıl bi işlemci almalıyım bu anakarta uyumlu önerileriniz varmıdır ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri