Bu Kasaya Bunlar Sığarmı ? Ön Sağ Yana 2. Bir Üçlü Fan Takılabilırmi Kaçlık Olmalı Fanlar

esrxsnmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bu kasaya bunlar sığarmı ? ön sağ yana 2. bir üçlü fan takılabilırmi ? yoksa SIVI SOĞUTMA büyük olursa taktırmamalımıyım ?öndeki ler kaçlık olmalı fanlar... üst tarafa nasıl bir 3 lü fan taktırmalıyım?

ASUS TUF GAMING GT502 PLUS Tempered Glass RGB Siyah USB 3.2 Mid Tower Kasa​

2 adet​

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI II 7600(OC) DDR5 Soket 1700 M.2 HDMI DP ATX Anakart​

CORSAIR 32GB(2x16GB) Vengeance RGB 7200MHz CL34 DDR5 Siyah Dual Kit Ram​

asus nvıdıa g.f.rtx 4080 süper 256 bit

ASUS ROG STRIX LC III 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu​

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
519
Hepsi sığar,yer bile artar. 360 mm sıvı soğutucuyu üste takacaksınız. Yanlariçin 3 adet,bi de arkaya 1 adet fan alacaksınız.

Diğer mesajına da yazdım Bu anakrta 15. nesil olmaz.

KS

esrxsnmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hepsi sığar,yer bile artar. 360 mm sıvı soğutucuyu üste takacaksınız. Yanlariçin 3 adet,bi de arkaya 1 adet fan alacaksınız.
arkadaki egzos fanı ile gelıyor sanırım fotoda öyle gördümde. öne 3 ön sağ yana 3. arkaya egzos fanı.tepeye takılanı çözemedim kafamı karıştırdı?modeli cinsi adı ne çözemedim anlamadım Farklı bişey sanırım içerdeki sıcak havayı dışarı atıyormuş.da engelliyim anlayamadımda. rica etsem üst fanı açıklarmısınız ty

güç konektörü 3pin 4 pin diyo bide bu ne olacak hangisi daha iyi ?

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
519
Önde fan yeri yok o kasada.
Arkaya 1 adet egzot, 3 adet yan , 3 adet alt. Aşağıda soldaki resimdeki şekilde .Üstte olan sıvı soğutmanın fanları.

Sağdaki resimde ise,kasanın diğer yan tarafına takılabilecek üç fan yeri daha var,onu gösteriyor. Yani sıvı soğutucu fanlarını saymazsan 10 adet fan takabilirsin

Ekli dosyalar

• 5.PNG
    5.PNG
    385.5 KB · Görüntüleme: 4
  • 6.PNG
    6.PNG
    330.8 KB · Görüntüleme: 4

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri