Bu Masa Sallanma Yapar Mı?

Skynel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Evdeki yemek masamızı kullanıyorum şu an idarelik ve fareyi sallasam bile sallanma yapıyor. IKEA'dan şu masayı satın aldım.

Sizce bu sallanma yapacak mıdır?

Neden bu masa derseniz kablo sepeti mevcut aşağıda, artı olarak monitör asansörü kullanacağım ve en önemlisi odam çok küçük ve ölçüleri direkt cuk sığıyor.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Evdeki yemek masamızı kullanıyorum şu an idarelik ve fareyi sallasam bile sallanma yapıyor. IKEA'dan şu masayı satın aldım.

Neden bu masa derseniz kablo sepeti mevcut aşağıda, artı olarak monitör asansörü kullanacağım ve en önemlisi odam çok küçük ve ölçüleri direkt cuk sığıyor.
Baya iyiymiş bu, kablo saklaması falan çok hoş. Ayakları iyi duruyor, sallanacak bir yapıda değil gibi. Bende yine zamanında aldığım ikea'nın normal füme çalışma masası var, memnunum. Kablo saklamak için baya bir uğraşmıştım, ben alırken yoktu bu :D

KS

Skynel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Baya iyiymiş bu, kablo saklaması falan çok hoş. Ayakları iyi duruyor, sallanacak bir yapıda değil gibi. Bende yine zamanında aldığım ikea'nın normal füme çalışma masası var, memnunum. Kablo saklamak için baya bir uğraşmıştım, ben alırken yoktu bu :D
Eğer olmasaydı kendim yaptırmayı düşünüyordum zaten sepet şeklinde çok hoşuma gitti kablo yığınından kurtulmak için tamamen bir de kendime + olarak monitör asansörü aldım kablo derdim olmayacak

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Düz masa arıyorsanız, linkteki gereksiz pahalı geldi bana.

Bende bu iskelet var, tablayı ise marangozdan istediğim ölçüye göre mdf levha dan yaptırdım, sende düşünüyorsan öneririm.

KS

Skynel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Düz masa arıyorsanız, linkteki gereksiz pahalı geldi bana.

Bende bu iskelet var, tablayı ise marangozdan istediğim ölçüye göre mdf levha dan yaptırdım, sende düşünüyorsan öneririm.
Hocam aynı şeye gelmiyor mu
Zaten üstte attığımın ölçüleri bana uyuyor

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Çok gereksiz pahalı. 1-2 özellik eklemişler diye 7500tl saçmalık resmen. Suntadan masalar var sallanmiyorda Trendyol da vs dolu ölçüleri uygunsa bakabilirsiniz ortalama 1.5k falan.

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649

sallanma yapmaz bence fakat yasadıgın sehırde ıkea varsa canlı bakman cok fark eder.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
601
Benim masa ikeadan istediğiniz boyutta ve renkte bir tabla ve Narspel ayaklar. Öyle aşırı bir sallanması yok 4 ayağı da yere bastıktan sonra. Adils ayaklar sallanır. Kabloları saklamak için ben masa altına kablo kanalı monte ettim, bir bacak arkasından da indirdim. Biraz uğraşırsın ama halledersin.

KS

Skynel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Benim masa ikeadan istediğiniz boyutta ve renkte bir tabla ve Narspel ayaklar. Öyle aşırı bir sallanması yok 4 ayağı da yere bastıktan sonra. Adils ayaklar sallanır. Kabloları saklamak için ben masa altına kablo kanalı monte ettim, bir bacak arkasından da indirdim. Biraz uğraşırsın ama halledersin.
Çoktan sipariş verdim hocam bu ayaklar sorun olmaz değil mi
sallanma yapmaz bence fakat yasadıgın sehırde ıkea varsa canlı bakman cok fark eder.
Varda hocam işten ötürü gitme fırsatım olmuyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri