Soru Bu Modelin Kronik Sorunu Var Mıdır?

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152
Asus ryzen 9 8945HS içermesi ile beni çok cezbetti limit sorunu , ekran problemleri vs var mı asus tuf serisinde?
TUF laptoplarda "üstün mühendislik dizaynı" sayesinde ısınma sorunu oluyor. Ama çok etkiliyormu dersen yok. Ben uzun tren seyahatlerimde ya da ülke ziyaretlerimde eğer oyun oynamak istersem imzamdaki TUF modeli kullanıyorum ve iş görüyor. Nasıl bir kullanımınız ve kullanım sıklığınız olacak? Ayrıca oyun-render?

KS

erenN17

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
TUF laptoplarda "üstün mühendislik dizaynı" sayesinde ısınma sorunu oluyor. Ama çok etkiliyormu dersen yok. Ben uzun tren seyahatlerimde ya da ülke ziyaretlerimde eğer oyun oynamak istersem imzamdaki TUF modeli kullanıyorum ve iş görüyor. Nasıl bir kullanımınız ve kullanım sıklığınız olacak? Ayrıca oyun-render?
hocam renderda yoğun olarak kullanacağım arada oyunda oynarım seyahat vs sıkça ettiğim için laptop almak istiyorum bu model içime yattı. Aslında acer predator helios 4070 i9-13900HX önerdi birkaç arkadaş ama acere güvenemiyorum var mıdır sizin yorumunuz şimdiden teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri