Bu PC alınırmı acil yardım

mhmtklcksmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
csgo oynuyorum sadece 150 fpse filan ihtiyacım var adamlar şöyle bişey toplamış nolur yardım hiç anlamam bilgisayardan ama ekran kartı iyi onu biliyorum diğer parçalarda yardım edecek koca yürekli kardeşlerim pls

İŞLEMCİ:[font=Roboto, sans-serif]Intel Kaby Lake Pentium G4560 3.5GHz[/font]
[font=Roboto, sans-serif]ANAKART:[size=small][font=Roboto, sans-serif]Asrock H110M-DGS R3.0 Intel H110 2133MHz DDR4[/font][/font][/size]
[font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif]BELLEK:[size=small][font=Roboto, sans-serif]Team Elite Plus 8GB DDR4 2133MHz[/font][/font][/size][/font][/size]
[font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif]EKRAN KARTI:[size=small][font=Roboto, sans-serif]Galax GTX1050TI 4GB 128Bit GDDR5 EX O.C[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size]
[font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif]HDD:[size=small][font=Roboto, sans-serif]WD 1TB Blue 3,5" SATA III 6Gbit/s 7200 RPM 64MB Cache[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]
[font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif]KASA:[size=small][font=Roboto, sans-serif]TX K3 400W 1xUSB3.0, 2xUSB 2.0 ATX[/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]

[font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif][size=small][font=Roboto, sans-serif]http://www.teknobiyotik.com/oyuncu-...ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-oyun-bilgisayari.html ŞÖYLE BİŞE [/font][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size][/font][/size]

Gamer124

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kardeşim şimdi işlemciyi daha önce görme fırsatım olmadı yeni mimarilerden nasıldır şüphede kaldım ama ekran kartı 4 gb 128 bit cs go yu oynamadığım için bilmiyorum yeterli olurmu olmazmı
Edit: Kardeşim tek tek inceledim oyunun sistem gereksinimlerinede baktım sadece cs go ve biraz daha üst segment için yeterli olacaktır

Ahmet Doğukan G.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gamer124' Alıntı:
Kardeşim şimdi işlemciyi daha önce görme fırsatım olmadı yeni mimarilerden nasıldır şüphede kaldım ama ekran kartı 4 gb 128 bit cs go yu oynamadığım için bilmiyorum yeterli olurmu olmazmı
Edit: Kardeşim tek tek inceledim oyunun sistem gereksinimlerinede baktım sadece cs go ve biraz daha üst segment için yeterli olacaktır
Dostum 1050 ti cs go için çok çok iyi bir kart. İşlemci de son zamanların en iyi işlemcilerin den i3 den daha yukarı bir performans sağlıyor.

KS

mhmtklcksmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Gamer124' Alıntı:

Oyun testinde -sadece csgo değil üst seviye oyunları da çok rahat bir şekilde oynuyor inşallah pişman olmam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri