Çözüldü Bu sistem iyi mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Sistem alacağım ay başı ile birlikle toplam 8.350 ₺ biriktirmiş oluyorum.Sorum yeni giriş seviye sistemler duyuruldu mu yoksa aşağıdaki ürünü mü alayım çoğu yere baktım ama ya işlemcisi kötüydü yada ekran kartı SSD olarak işyerinden temin edeceğim M2'yi takacağım.

zyixexe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Sistem alacağım ay başı ile birlikle toplam 8.350 ₺ biriktirmiş oluyorum.Sorum yeni giriş seviye sistemler duyuruldu mu yoksa aşağıdaki ürünü mü alayım çoğu yere baktım ama ya işlemcisi kötüydü yada ekran kartı SSD olarak işyerinden temin edeceğim M2'yi takacağım.

alıcağınız fps bu videodakilerle ya aynı olur yada ondan 1-2 fps veya altı

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Çağdaş hocam öncelikle şimdiden hayırlı olsun yanlış bilmiyorsam bu fiyatlara 2060 sistemler çıkıyor bazen (tam emin değilim)isterseniz onları bekleyin ama eğer ekran kartını sonrada alacaksanız apu alabilirsiniz bu nasıl pek bilmiyorum

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Bende böyleyim, yeri gelince herkese öneri yapıyorum ama kenime gelince yinede konu açıyorum. Bence 8k yı apuda harcamayın. Galiba pch nin sistemini alamadınız, kötü olmuş.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161

Bence evde satacak bir şeyler varsa (Kullanılmayan cihaz, önemsiz şeyler vs.)
Hepsini 1 hafta içinde sat, bütçeye ekleme yapmaya çalış. Orta segment sistemini kovala.

KS

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Çağdaş hocam öncelikle şimdiden hayırlı olsun yanlış bilmiyorsam bu fiyatlara 2060 sistemler çıkıyor bazen (tam emin değilim)isterseniz onları bekleyin ama eğer ekran kartını sonrada alacaksanız apu alabilirsiniz bu nasıl pek bilmiyorum
Birazda öyle eğer ileride giriş seviye duyuruldu ise onu bekleyeceğim.

KS

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Bence evde satacak bir şeyler varsa (Kullanılmayan cihaz, önemsiz şeyler vs.)
Hepsini 1 hafta içinde sat, bütçeye ekleme yapmaya çalış. Orta segment sistemini kovala.
Şuanda zaten 1 hafta maaş için bekleyeceğim açıkçası o zaman kadar eğer abim borcunu öderse çok iyi olur ödemezse ilerideki maçlara bakıcaz yada bunu alacağım.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,873
Şuanda zaten 1 hafta maaş için bekleyeceğim açıkçası o zaman kadar eğer abim borcunu öderse çok iyi olur ödemezse ilerideki maçlara bakıcaz yada bunu alacağım.
Ben apuyu önermiyorum hocam. 8k ya apu çok az gelir. İnşallah orta seviye nasip olur.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hocam bana pchnin yeni çıkardığı sisteme 3 4 güne veya haftaya vesayre ek stok gelir maks 300 400tl zam yer gibi geliyor eğer gelmezse inventusun frekans tv apuyu alabilirsiniz 6k 4650g var rx 6700e uyumlu diye biliyorum ama şu sıralar piyasa daha giriş seviyeye inmez her site şuan giriş çıkardı neredeyse

Ben apuyu önermiyorum hocam. 8k ya apu çok az gelir. İnşallah orta seviye nasip olur.
8k apu artık yapcak pek birşey yok be hocam

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161

Zaten bayağıdır almaya çalışıyorsun, ben şansını zorlaman taraftarıyım. Yüzüp yüzüp kuyruğuna gelmek gibi.
Mert'in sistemi gördün, hem bütçene uygun hem iyiydi. Sonuçta kura sistemiyle değil, alma ihtimalin hep var.
O yüzden bütçe konusunda sınırı zorla, diğer sistemler için hazırda bekle. APU'lu sistemi her zaman alırsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri