Bu Uygulama Virüslü Müdür?

Nurer Uslu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

Bilmediğim bir uygulama silmeli miyim?

Bu uygulamayı ilk defa gördüm o konumda da öyle bir dosya yok zaten c/user/windows dan sonra ınstall yeri yok konumu öyle bi yer baktım da virüsmüdür ne yapmam gerek silsem birşey olur mu?

Ekli dosyalar

• 50a149ef-a884-4f63-bf7e-9bf9f96e257e.jpg
    50a149ef-a884-4f63-bf7e-9bf9f96e257e.jpg
    146.9 KB · Görüntüleme: 10
  • sve61qn.png
    sve61qn.png
    8.2 KB · Görüntüleme: 8
Moderatörün son düzenlenenleri:

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Vüris değil kardeşim bu;

IP paketleri filtreleme işlemi, yönlendirici (Router) ara birimleri arasında geçen veri paketlerini süzmek için tasarlanmış bir yönlendirici (Router) kullanılarak yapılır.

Silip silmemek sana kalmış Birşey.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Bilmediğim bir uygulama silmeli miyim?

Bu uygulamayı ilk defa gördüm o konumda da öyle bir dosya yok zaten c/user/windows dan sonra ınstall yeri yok konumu öyle bi yer baktım da virüsmüdür ne yapmam gerek silsem birşey olur mu?
Selamlar,
Bir üst mesajda arkadaş gerekli açıklamayı yapmış. Ayrıca ilgili dosya yolu sistem tarafından gizlilik getirilen klasördür. Adres çubuğuna " C:\Windows\Installer " şekilde kopya-yapıştır yaparak ulaşabilirsin. Ayrıca aşağıya eklediğim görseldeki seçeneğini aktif/pasif yaparak da gizli sistem klasör ve dosyalarını görebilirsiniz. Gizlenmiş bi sistem dosya veya klasörlere müdahale etmek sisteminizin çalışmamasına sebebiyet verebilir.
1661405384758.png

KS

Nurer Uslu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar,
Bir üst mesajda arkadaş gerekli açıklamayı yapmış. Ayrıca ilgili dosya yolu sistem tarafından gizlilik getirilen klasördür. Adres çubuğuna " C:\Windows\Installer " şekilde kopya-yapıştır yaparak ulaşabilirsin. Ayrıca aşağıya eklediğim görseldeki seçeneğini aktif/pasif yaparak da gizli sistem klasör ve dosyalarını görebilirsiniz. Gizlenmiş bi sistem dosya veya klasörlere müdahale etmek sisteminizin çalışmamasına sebebiyet verebilir.
Ekli dosyayı görüntüle 5127
Anladım teşekkür ederim ilk defa gördüm başka arkadaşlarımda böyle birşey yokta ondan şüphelenmiştim sağolun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri