60.000 TL ve üstü Bütçe 75-85Bintl Bilgisayardan Çok Anlamam Çok Araştırırım. Her Türlü Öneriye, Tavsiyeye Açığım.

jexas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen
Ekran Kartı
Nvidia
Selam arkadaşlar bütçem 75-85bin TL. Elimde mouse'um ve klavyem var. Kulaklık ve pc alacağım. Aklımda olan kulaklık ss artcis nova 7. 7-8bin tl civarı. Yine de önerilere açığım. Bilgisayara. 67-77bin TL kalıyor. Açıkçası bütçemi düşürmek bile istiyorum ama alacağım pc ömürlük olmasa bile uzun süresi gitmesini istediğim için 77bin'e kadar çıkabilirim. Max bütçem 77 ama çok iyi olacağını düşünürsem alacağım sistemin daha fazla çıkabilirim. Şuan aklıma 4070ti super'li Ryzen 7 7800x3d'li bir sistem var. Amd ekran kartlarına da açığım ne kadar istemesemde. Konuyla alakalı yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Selam arkadaşlar bütçem 75-85bin TL. Elimde mouse'um ve klavyem var. Kulaklık ve pc alacağım. Aklımda olan kulaklık ss artcis nova 7. 7-8bin tl civarı. Yine de önerilere açığım. Bilgisayara. 67-77bin TL kalıyor. Açıkçası bütçemi düşürmek bile istiyorum ama alacağım pc ömürlük olmasa bile uzun süresi gitmesini istediğim için 77bin'e kadar çıkabilirim. Max bütçem 77 ama çok iyi olacağını düşünürsem alacağım sistemin daha fazla çıkabilirim. Şuan aklıma 4070ti super'li Ryzen 7 7800x3d'li bir sistem var. Amd ekran kartlarına da açığım ne kadar istemesemde. Konuyla alakalı yorumlarınızı, tavsiyelerinizi bekliyorum.
Monitör olacak mı ? Veya ne olacak ? Taksit yapacak mısınız ?

KS

jexas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Pardon eklemeyi unutmuşum evet monitör olucak. Full sistem topluyorum. Dediğim gibi elimde mouse ile klavye var sadece ve evet taksit yapmayı düşünüyorum. Belki şöyle bir şey yapabilirim. Aldığım parçaları farklı sitelerden alırsam. 50bin tl peşin verebilirim. Gerisini yine taksit ile alacağım.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Pardon eklemeyi unutmuşum evet monitör olucak. Full sistem topluyorum. Dediğim gibi elimde mouse ile klavye var sadece ve evet taksit yapmayı düşünüyorum. Belki şöyle bir şey yapabilirim. Aldığım parçaları farklı sitelerden alırsam. 50bin tl peşin verebilirim. Gerisini yine taksit ile alacağım.
Bu sistem görseldeki özelleştirilip bakılabilir. Yapıkredi peşin fiyat 6 taksit sunuyor. Monitör buna bakılır
8k fiyatı var

Ekli dosyalar

• 1720818507812.png
    1720818507812.png
    66.8 KB · Görüntüleme: 11

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
4070 Ti super ayarı bi karta ,ATX 2.0 power,riskli olur.

ATX 3.0 olması ,çok iyi ve garanti olur.

Kingstonda ,KC 3000 SSD,çok daha hızlı ve DRAM modüllü olduğundan tavsiye ederim.

Hazır pc ler yavaş yavaş ,bazı konfigürasyonlarda,cazibelerini kaybediyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri