C klasörüm SSD'm çok dolu

Monosoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selam arkadaşlar. Kısaca SSD'm de 466 gb alan var. İçinde window, gta ve birkaç küçük uygulama daha var ama nasıl olduysa 53 gb boş alan gösteriyor. Klasörün içini nasıl görebilirim detaylı olarak. Sistemim yavaşlamaya başlamıştı son zamanlar. Sanırım sorun bundan kaynaklı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
4.5tb ssd mi var sende hocam nalayamadım yoksa 454.6 mı ???

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,732
adaşlar. Kısaca SSD'm de 4546 gb alan var. İçinde window, gta ve birkaç küçük uygulama daha var ama nasıl olduysa 53 gb boş alan gösteriyor. Klasörün içini nasıl görebilirim detaylı olarak. Sistemim yavaşlamaya başlamıştı son zamanlar. Sanırım sorun bundan kaynaklı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Doğru mu anladım 4546 gb lık bir ssdiniz mi var?

KS

Monosoul

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba,
Aşağıda paylaştığım konu içerisinde bir kaç detay ve bilgi paylaşımı yapılmış. Kontrol ederseniz belki size de çözüm olur.

hocam çok teşekkürler uygulamanın cidden çok faydasını gördüm. Bilgisayardan steam'i kaldırmıştım oyunlarda kakmıştır sandım cahilliğim xd. Garip şeler olmuş yükleme dosyasını c seçmiş D seçeceğine falan. Uygulamaları taşıdım şimdi. Sanırım çözüldü çok teşekkürler tekrardan.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346
hocam çok teşekkürler uygulamanın cidden çok faydasını gördüm. Bilgisayardan steam'i kaldırmıştım oyunlarda kakmıştır sandım cahilliğim xd. Garip şeler olmuş yükleme dosyasını c seçmiş D seçeceğine falan. Uygulamaları taşıdım şimdi. Sanırım çözüldü çok teşekkürler tekrardan.
Yaşamış olduğun sorunu çözüme kavuşturduğun için sevindim. :)

bruhmomentumtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
ayarlar > sistem > depolama > geçici dosyalar > istediğiniz seçin ve temizlemeye başlayın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri