Çalışmış Olduğum Kuruma Pc Toplayacağız

Kasiura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamun aleykum. Çalışmış olduğum iş yerinde photoshop, illisturator, adobe premiere pro, after affects vs gibi tasarım ve video edit programları kullanılacak ve iki gün sonra bu olmadı değiştirelim demeyeceğimiz bir bilgisayar toplamak istiyoruz. Ortalama tutar olarak 23.000-25.000 TL arasında bir tutarda alınacak ona göre acil önerilerinizi bekliyoruz. Bu bilgisayarın iş yerinde en az 10 yıl kullanılması planlanıyor. Ona göre kalite düşünelim. Sıvı soğutma bakım işlemleri sebebi tercih değildir. RGB vs gibi süslü sanatsal şeylere hiç ihtiyacımız yok onun yerine kaliteye para vermeyi tercih ederiz. Şimdiden bilgi verecek olan arkadaşlara teşekkür ederiz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
RE: Çalışmış Olduğum Kuruma Pc Toplayacağız Lütfen Acil Öneri

Madem AMD işlemci ve ekran kartı istemiyorsunuz. O halde şuan için 12. nesil işlemcilerin çıkması bu kadar yakınken bu tarz bir iş ve bu bütçe için şuan da sistem toplamanızı önermem. Şurada en fazla 2-3 ay içinde yeni nesil işlemciler ve onunla beraber DDR5 RAM ve PCIe 5.0 teknolojisine güncellenecek platformlar. Bu yüzden beklemenizi tavsiye ediyorum.

KS

Kasiura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

şimdi de iş yeri fark etmez dedi. yardımlarınızı bekliyorum. biraz acil olduğu için almamız gerekiyor. bekleme şansımız çok az. eğer alınmazsa ona göre değerlendirme yapacağız.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

AMD tarafını öneririm ama INTEL tarafını bu 11. nesilde işlemci olarak bu tür işlerde önermem. Eğer size uygunsa AMD işlemci önerisi yapacağım. Ama yok derseniz ille 11. nesil INTEL olacak derseniz o zaman ona göre öneri yaparım. Cevabınıza göre öneriyi yaparım.

KS

Kasiura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

ugur.gozaydin' Alıntı:
AMD tarafını öneririm ama INTEL tarafını bu 11. nesilde işlemci olarak bu tür işlerde önermem. Eğer size uygunsa AMD işlemci önerisi yapacağım. Ama yok derseniz ille 11. nesil INTEL olacak derseniz o zaman ona göre öneri yaparım. Cevabınıza göre öneriyi yaparım.

Her ikisinden de önerilerinizi bekliyorum. Sadece benim fikrime kalmadığı için iki seçeneği de sunmak istiyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Perşembe günü INTEL 12. nesil tanıtılıyor. Bu ay içinde satışa çoğu bileşen çıkacaktır. DDR5 RAM 'lerden bazıları satışta bile. Beklenecek mi yoksa şuan ki nesilden önerinizi yapayım mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri