Çözüldü Calitte Ofis Koltuğu Spark Başlıklı olan modelini kullanan var mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
evde kullanacagim ama gun boyu pcde oldugumda beni terletmeyecek rahatsiz etmeyecek agri yapmayacak bi koltuk olarak sectim. sizde uzun kullanimda baya memnun kalmissiniz. tesekkur ederim yorumun icin.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Ben şuan evde Zio G. kullanıyorum eğer bütçe varsa kesinlikle alınmalıdır çok rahatlar ve extra dan logonuzu adınızı ve bundan fazlasını yapabiliyorsunuz eğer bütçeniz varsa değerlendirebilirsiniz.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
Yok hocam dusunmuyorum tesekkur ederim yinede. peki bu calitte nin spark baslikli ofis koltugu icin begenmediginiz sizi rahatsiz eden bi yani var miydi?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Yok hocam dusunmuyorum tesekkur ederim yinede. peki bu calitte nin spark baslikli ofis koltugu icin begenmediginiz sizi rahatsiz eden bi yani var miydi?
Eğer tam size göre değilse sırtınız ve boynunuzu çok ağrıtıyor bunu ofisdeki arkadaşım yaşamıştı ve 1 hafta dayanabildi sonrasından kendi evde kullandığından aldı ofise.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
83
Almaya karar verdiğinizde buradan da belirtirseniz seviniriz yada başka koltuk önerileri isterseniz diye de konu aktif kalacak İyi akşamlar.
merhabalar tekrardan.
sizin boyunuz ve ofisteki arkadasinizin boyu kacti acaba ? benim boyum 1.74 kullanimda rahatsiz etmez diye dusunuyorum ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri