Call Of Durty Mobile oynayan var mı?

Bordobereli01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba arkadaşlar, Call Of Durty Mobile oynayan var mı? Özellikle dünya şampiyonası için merak ediyorum bende uzun yıllardır oynuyorum ama dünya şampiyonası hiç katılmadım. Bu konuda bilgisi oln var mı ?

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Ben oynuyorum ama seviyem 90 sen yıllardır oynuyorum demişsin muhtemelen 150 lvlsindir şampiyonaya katıldım ben 3 aşama vardı eleme aşamaları tam tarihleri hatırlamıyorum maalesef suanda eleme aşamaları bitti yakın zamanda takım olarak maçlar olacak ve ağustos gibi şampiyona bitecek diye biliyorum

Exe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Ben şahsen ilk çıktığı dönemde baya oynamıştım fakat zamanlar oyuncu sayısının azalması nedeniyle oyunların neredeyse hepsine bot eklenmesı ve zevk alamamam durumunda oyunu bıraktım battle royale dışında ölüm maçı bomba imha gibi modları piyasadakı diğer oyunların kalitesine oranla gayet iyi ve güzel denebilir.
Ve dünya kupası hakkında şuana kadar hiç bir şey duymadım oyuncu kitlesı az olan bi oyunun dünya kupası yapması şaşırttı.

KS

Bordobereli01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ben oynuyorum ama seviyem 90 sen yıllardır oynuyorum demişsin muhtemelen 150 lvlsindir şampiyonaya katıldım ben 3 aşama vardı eleme aşamaları tam tarihleri hatırlamıyorum maalesef suanda eleme aşamaları bitti yakın zamanda takım olarak maçlar olacak ve ağustos gibi şampiyona bitecek diye biliyorum
Evet aynen 150 levelim bende elemelerde geçtim ama bundan sonraki aşamaları bilmiyorum.

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Ben şahsen ilk çıktığı dönemde baya oynamıştım fakat zamanlar oyuncu sayısının azalması nedeniyle oyunların neredeyse hepsine bot eklenmesı ve zevk alamamam durumunda oyunu bıraktım battle royale dışında ölüm maçı bomba imha gibi modları piyasadakı diğer oyunların kalitesine oranla gayet iyi ve güzel denebilir.
Ve dünya kupası hakkında şuana kadar hiç bir şey duymadım oyuncu kitlesı az olan bi oyunun dünya kupası yapması şaşırttı.
Ya aslında bu oyunun değerini bilmiyorlar bana pubg mobile çok saçma geliyor eskiden güzeldi oynardım ama şimdi kitlesi iyice düştü oyunun her 3 kişiden 1 i pubg mobile oynuyor cod:mobile değeri bilinmiyor maalesef :(

KS

Bordobereli01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Evet haklısın çok bot var özellikle battle royale gibi modlarda fazla ama kısa modlar var Alcatraz gibi haritalarda gerçek oyuncular oluyor. Bakalım bu şampiyonaya katılmayı istiyorum.

KS

Bordobereli01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Ya aslında bu oyunun değerini bilmiyorlar bana pubg mobile çok saçma geliyor eskiden güzeldi oynardım ama şimdi kitlesi iyice düştü oyunun her 3 kişiden 1 i pubg mobile oynuyor cod:mobile değeri bilinmiyor maalesef :(
Kesinlikle öyle, Call Of Durty Mobile bence değeri tam bilinmeyen oyunlardan.

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,742
Zaten mobil oyunlar pek ilgimi çekmiyor. Oyun ilk çıktığı zaman indirmiştim. Bir kere oynadım sonra sildim. Çok hoşuma gitmedi.

Batua69

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
67
Oyun battle royale'de kasıyor diye TDM falan giriyordum sürekli ama P2W silahlar yüzünden soğudum,bıraktım artık

MirsatBudak01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
151
Mobil oyunlarda P2W i pek onemsememelisin bence çünkü çok oyun seçeneği yok ve olsa bile geneli P2W

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri