Call Of Duty Serisi

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,170
Merhaba, arkadaşlar günaydın ilk önce '' Call Of Duty Serisi'nin '' En çok beğenilen ve en çok oynanan hangisi? İndirmeyi düşünüyorum da..

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
501
Hangi COD oyununu alacaksanız fark etmez indirimde almanızı tavsiye ederim. İndirimsiz haliyle aşırı pahalılar.

Benim en çok beğendiğim COD WW2. En son çıkan oyunu almadım aşırı pahalı diye (belki oynasam en çok bunu beğenirim).

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,170
Hangi COD oyununu alacaksanız fark etmez indirimde almanızı tavsiye ederim. İndirimsiz haliyle aşırı pahalılar.

Benim en çok beğendiğim COD WW2. En son çıkan oyunu almadım aşırı pahalı diye (belki oynasam en çok bunu beğenirim).
COD WW2 sarıyor mu? hocam peki.

ByMrOwl

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
Call Of Duty Modern Warfare serisi diğer oyunlarını hiç oynamadım hiç sevemedim Çağdaş beyin söylediği gibi hikayesini anlayarak oynamanız kesinlikle tavsiye ederim

Remember no russian !

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,170
' Remember no russian ' o nasıl? bir oyun kardeşim peki COD MW'den farkı tam olarak nedir? en önemlisi sarıyor mu.?

KS

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,170
O MW 2 de bir bölüm çok iyi bir bölümdür.

MW 1 den başlayın eğer grafik iyi olsun demezseniz Cod 1 dn başlayın.
Grafik V.B şeylere bakmıyorum öyle bir takıntım yok, Bazı insanlar oyunlarda grafikleri iyi ise oynarım diyor ya '' O Bende Yok '' oyun sarıyorsa oynuyorum sarmasa zaten kaldırıyorum. :D

Bu Arada Herkse Teşekkür Ederim, Çok Sağ Olun. Arkadaşlar.. :)

A. Morgan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
52
Merhaba, arkadaşlar günaydın ilk önce '' Call Of Duty Serisi'nin '' En çok beğenilen ve en çok oynanan hangisi? İndirmeyi düşünüyorum da..
Şüphesiz Modern Warfare 2 (2009). Yalnız MW1 devamı olduğu için hikayeyi anlamak adına MW1 (2007) oynamanı öneririm ilk olarak.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
501
Grafik V.B şeylere bakmıyorum öyle bir takıntım yok, Bazı insanlar oyunlarda grafikleri iyi ise oynarım diyor ya '' O Bende Yok '' oyun sarıyorsa oynuyorum sarmasa zaten kaldırıyorum. :D

Bu Arada Herkse Teşekkür Ederim, Çok Sağ Olun. Arkadaşlar.. :)
Bu şekilde düşünüyorsan COD franchise paran varsa indirim bekleyip al derim. En son indirimdeyken 1300 TL falandı. Şu an malesef indirimde değil. Muhtemelen yıl başına doğru gelir yine bir indirim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri