camtasia'da bir video yaptım ama kalite çok düşük

Yakup Altundal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok kıymetli Pc Hocası severleri, üyeleri, ekibi ve ailesi. herkese bol bol selamlar.
 Çok Yakın bir arkadaşım için bir video yaptık (sevgili,manita muhabbetleri ) türlü türlü videolar çekip birleştirelim dedik.
camtasia studio 8.5'i kullandık. programda herşey akıcı on numara. sesler görüntü falan. 
kayıt edelim dedik. ama kayıt ettikten sonra tam bir fiyasko. Görüntü bildiğiniz 144pixel falan. sanki hesap makinesi ile 
video çekmişiz. o kadar da 1080p ayarında kayıt yap dedik olmadı. 720p yap dedik olmadı. 
youtube'dan gördük custom ayar yaptık yine olmadı. 
bu işten sağlam anlayan dostların bir el atmasını temenni ederim . 
saygılar sevgiler :)

Hüseyin Bütüner

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yakup Altundal' Alıntı:
Çok kıymetli Pc Hocası severleri, üyeleri, ekibi ve ailesi. herkese bol bol selamlar.
 Çok Yakın bir arkadaşım için bir video yaptık (sevgili,manita muhabbetleri ) türlü türlü videolar çekip birleştirelim dedik.
camtasia studio 8.5'i kullandık. programda herşey akıcı on numara. sesler görüntü falan. 
kayıt edelim dedik. ama kayıt ettikten sonra tam bir fiyasko. Görüntü bildiğiniz 144pixel falan. sanki hesap makinesi ile 
video çekmişiz. o kadar da 1080p ayarında kayıt yap dedik olmadı. 720p yap dedik olmadı. 

bi ara bende uğraşmıştım öyle bi olay ile ama camtasia yanlış hatırlamıyorsam ücretli sürüm olmadığı için  kaydetmemişti benimkinide  :D movie maker kullanmıştım sonra  :D

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317
Camtasia'da render sorunlu gerçekten kaliteyi çok düşürüyor. Şu ayarları deneyin derim olmaz ise Sony Vegas Studio 13 öneririm;

❱ 720p için 1280x720
❱ 1080p için 1920x1080

Seçtikten sonra, produce and share tıklayın ileri deyin, ardından "Custom production settings" deyin MP4 formatını seçin. Sonra ileri - ileri - son dedikten sonra renderi daha kaliteli alabilirsiniz.

KS

Yakup Altundal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hüseyin Bütüner' Alıntı:
Yakup Altundal' Alıntı:

bi ara bende uğraşmıştım öyle bi olay ile ama camtasia yanlış hatırlamıyorsam ücretli sürüm olmadığı için  kaydetmemişti benimkinide  :D movie maker kullanmıştım sonra  :D

hey canınna yandığımın programı. ne uğraştırmıştı bizi :D

OceanLaB' Alıntı:
Camtasia'da render sorunlu gerçekten kaliteyi çok düşürüyor. Şu ayarları deneyin derim olmaz ise Sony Vegas Studio 13 öneririm;

❱ 720p için 1280x720
❱ 1080p için 1920x1080

Seçtikten sonra, produce and share tıklayın ileri deyin, ardından "Custom production settings" deyin MP4 formatını seçin. Sonra ileri - ileri - son dedikten sonra renderi daha kaliteli alabilirsiniz.

ya abi konuyu açalı dakika olmadı. hemen cevap geldi. rüyanızda mı gördünüz konu açacaığımı. bu ne hız. bu nasıl bir kalite helal olsun :). teşekkür ederim deneyip sonuçları yazarım ::)     Teşekkür ederim
:D

hunkar dogan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Valla ben video cekerkende camtasiadan renderliyodum aynen öyle pixel pixel oldu sonra sony vegasa gectim efsane. Bisey kesinlikle tavsiye ederim sony vegas ?

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Eğer biliyorsanız biraz karmaşıktır ama MEGUI önerebilirim. Camtasia baya çamur edebiliyor. En kaliteli after effect gibi programlar tabi ki

E

expert

Guest
Render da Cyberlink Sony Vegas after effect gibi programlarla yapabilirsin

KS

Yakup Altundal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
techno lab'ın dediğini yaptım. oldu arkadaşlar. teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri