Camtasio Studio sorunu!

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
26
Öncelikle Merhabalar Hocam Benim Kullanmakta Olduğum Camtasio Studio Programı (2020 Versyonu) Bana Uzun Sürelerdir Sıkıntı Çıkartıyor Ve Şu Sıralar Artık İşlem Bile Yapamıyacak Duruma Geldim Benim 3090 Sahibi Arkadaşım Da Var Ama o Da Bu Sıkıntıdan Muzdarip Ve Artık Bıkmış Durumdayız Ben Genelde Yayınlarımdan Kesitleri Youtube'ye Atmak İçin Kullanıyorum Öyle Ahım Şahım İşler İçin Kullanmayacağım Yani Ama Videoları 30'ar Dk'lık Kesitlere Bölmem Gerekiyor Ki Bölsem Dahi Sıkıntı Çıkartıyor Misal 30 Dk Yapmış Olmama Rağmen Videoda Biryerden Kesik Atmam Gerekiyor O Kesiği Atan Sen Misin Diye 5Dk Bekletiyor Beni Beklemezsem De Ses Var Görüntü Donmuş Vaziyette Sese Göre Edit Yaptırıyor Olduğu Gibi editlemeye Kalkarsam Da Yani 30'ar Dk Bölmeden O Zaman Daha Sıkıntı Program Sırf Kesik Attın Diye Çöke Biliyor Şuan Görev Yöneticisinden Camtasio'nun Önceliğini Gerçek Zamanlı Olarak Ayarladım Ve Üstüne Üstlük Windows Ayarlar Menüsünden Sistem Kullanımını En Yükseğe Çektim O Şekilde Rahatladı Ama Çökme Olmasada O Ses Var Görüntü Yok Olayı Bile Sıkıntı Yaratıyor Videolarda Bol Kesik Atmam Gerektiğinde Cidden Baş Belası Oluyor Ne Yapabiliriz Diye Sormaya Geldim Şuan Sistem Kullanımı İse :=: 

CPU %50
Bellek %50
Disk %25
GPU %15

PC Özelliklerim

CPU :=: İntel Core i5 2500
Bellek :=: Kingstone 4x2Gb=8Gb 1333Mhz
Disk :=: Hitachi 500Gb 7200Rpm HDD
GPU :=: Huananzhi AMD RX 550 4Gb

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cvp: Camtasio Studio sorunu!

Bu programdan hiç anlamıyorum ve araştırdığımda da çok popüler bir yazılım değil sanırım hiçbir sonuç bulamadım yaşadığınız soruna yönelik. Size tavsiyem alternatif herkes tarafımdan kullanılan daha prof yazılımları deneyin.

Eğer video edit yapacaksanız Adobe Premiere , CyberLink PowerDirector 365 , Corel VideoStudio Ultimate gibi yazılımları deneyebilirsiniz. Sorun çıkartma potansiyeli daha az olur. En azından sorun çıkarsa çözüm için daha çok kaynağa ulaşabilirsiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri