Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
Amd
Ekran Kartı
nvidia
Selam Arkadaşlar,

Konu araştırmaktan videolar izlemekten şunu şöyle bunu böyle yapsam demekten cidden yoruldum hazır sistem alicam bütçe 34 bine kadar zorlanır normalde 30 bin ama biraz aşabilirim sadece oyun oynicam fps hikaye hepsi genelde fps battleroyale tarzi olucak ama hikaye oyunlarida oynarım aklıma en çok yatan bu sistem oldu

Bunu biraz özelleştirilmiş şekilde alicam işlemci 5600x e anakarti b550 a pro ya çektim 500gb m2 ssd yetmicegi içinde m2 ssd yi samsunng evo
970 plusa çektim bu şekilde almayı düşünüyorum fiyati 33.458tl oluyor sizin önerileriniz nelerdir.
bir şey daha eklicem adanada yaşıyorum 5600x e sıvı soğutma gerek yok diyorlar ama yaşadığım yer ve odam çok sıcak oluyor dışarıdan bile sizce almalıyım sıvı soğutmayı ilerleyen zamanlarda

Moderatörün son düzenlenenleri:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,287
Arkadaşlar konu araştırmaktan videolar izlemekten şunu şöyle bunu böyle yapsam demekten cidden yoruldum hazır sistem alicam bütçe 34 bine kadar zorlanır normalde 30 bin ama biraz aşabilirim sadece oyun oynicam fps hikaye hepsi genelde fps battleroyale tarzi olucak ama hikaye oyunlarida oynarım aklıma en çok yatan bu sistem oldu bunu biraz özelleştirilmiş şekilde alicam işlemci 5600x e anakarti b550 a pro ya çektim 500gb m2 ssd yetmicegi içinde m2 ssd yi samsunng evo
970 plusa çektim bu şekilde almayı düşünüyorum fiyati 33.458tl oluyor sizin önerileriniz nelerdir.
bir şey daha eklicem adanada yaşıyorum 5600x e sıvı soğutma gerek yok diyorlar ama yaşadığım yer ve odam çok sıcak oluyor dışarıdan bile sizce almalıyım sıvı soğutmayı ilerleyen zamanlarda
2k mi oynayacaksın 1080p mi

Arkadaşlar konu araştırmaktan videolar izlemekten şunu şöyle bunu böyle yapsam demekten cidden yoruldum hazır sistem alicam bütçe 34 bine kadar zorlanır normalde 30 bin ama biraz aşabilirim sadece oyun oynicam fps hikaye hepsi genelde fps battleroyale tarzi olucak ama hikaye oyunlarida oynarım aklıma en çok yatan bu sistem oldu bunu biraz özelleştirilmiş şekilde alicam işlemci 5600x e anakarti b550 a pro ya çektim 500gb m2 ssd yetmicegi içinde m2 ssd yi samsunng evo

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
444
5600x e sıvı sogutma lazım brom oyun oynuyosan hele bir adanadasın ben mersindeyim 5600x var sıvı sogutma ile ultra aaa oyunlar 65-70 dayanıyor sogutmasız 90-95lere fırlar

KS

Samet001

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

Alicagim monitör e bağlı biraz şuan monitör için bütçe ayirmadim tahmini 4 5 bin civari bisiler çıkarım büyük ihtimal de 1080p olur

amd işlemci olsun istiyordum. intel alınır mi 4070 ile darbogaz yaparmi

5600x e sıvı sogutma lazım brom oyun oynuyosan hele bir adanadasın ben mersindeyim 5600x var sıvı sogutma ile ultra aaa oyunlar 65-70 dayanıyor sogutmasız 90-95lere fırlar
Sivi sogutmada şart o zaman onada bütçe ayiricam once bi kasayi halletseydim hayırlısıyla

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri