Casper kapanma arzası

Emirşah Özdemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kolay gelsin bende yaklasık 7 senelik bir pc var casper'ın tam olarak modelini bilmiyorum.problem ise su bu leptop lol vb zamninda calof duty crysis falan acan bi bilgisayardı. Bunun hard diskini falan caldirdik baska hard disk taktik. Yuvaya tam oturmuyo ve sallaniyo. Eskiden ısınma problemim okadar fazlaydıkı pc kapaniyodu bir sure sonra gecti suanki problem. Lol oynuyorum ve bir anda pc donuyor ve ekrandaki hersey birbirne giriyor çizgi çizgi renkler falan karisiyo sonra kapaniyo. Ayrica touch pat in sol tarafi olan yere ugak bir baski yada sarsintida pc kapaniyor. Bir arada açma tusuna basdigimda makine calisiyor ama siyah ekranda kaliuordu onu atlattim ozellikleri az bucuk.5gb ram 1 gb ekran karti 64 bit win7 home basic. Lolde zamininsa 120 fps gisteriyodu zamanla bu 20 ye indi buna ne yapabilirim ederim birde klavyesi bazi tuslar basiyo bazilari basmiyo bir gun anineden calismaz oldu ve su veya sivi bir seye maruz kalmadi ayrica pc ciye goturmusdum bunu yapamam at cope demisdi evde yere firlatim duzelmisdi kasma problrmi de var C veya D de bazi vidyo veya fotoraf dosyalarina girdigimde pc takiliyor ve mavi ekran falan veriyor. Ilginiz icin tesekkurler

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yere atmanız sorun olmuş olabilir ufak bir ihtimal tabiki attığınızda HDD yerine oturmayip ekran kartına yada başka bir ekipman a zarar vermiş olabilir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri