Casper Yazısında Donma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aimlox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Casper A15HC model laptobum güç düğmesine basıldığında casper yazısında donuyor. Sonrasında kapanıyor yeniden aynısı oluyor. Hiçbir türlü WIN10, WIN7 işletim sistemi kurulmuyor. Format usb'si takıldığında ekteki gibi oluyor. ISO dosyasında da hiçbir sorun yok. Herhangi bir şekilde parça değişimi olmadı. Nedenini ve çözümünü bilen arkadaş varsa açıklarsa çok ama çok memnun olurum.  ]
JqWBzb.jpg
[/url]

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Resimde ekranınızda farklı şeyler var bileşen arızası gibi duruyor GPU arabiriminiz bozulmuş olabilir. Bu noktalı çizgiler buna işaret. Servis yada tamirciye götürmeniz faydalı olacaktır cihazı.

KS

aimlox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Resimde ekranınızda farklı şeyler var bileşen arızası gibi duruyor GPU arabiriminiz bozulmuş olabilir. Bu noktalı çizgiler buna işaret. Servis yada tamirciye götürmeniz faydalı olacaktır cihazı.
Şu anda evde yapabileceğim birşey var mı peki?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Hayır sizin yapabilecek bir şeyiniz yok. Eğer çok anlamıyorsanız teknik işlerleden cihaza daha fazla zarar verme olasılıpınız var. Ya laptop kapağı ya ekran kartı yada herhangi bir bağlantı noktasında sorun olabilir risk alıyorsanız açıp kendiniz kontrol edin derdim ama daha fazla masraf çıkma ihtimali var bence siz dokunmayın. Servis5 yada tamirci işi daha çok.

KS

aimlox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Hayır sizin yapabilecek bir şeyiniz yok. Eğer çok anlamıyorsanız teknik işlerleden cihaza daha fazla zarar verme olasılıpınız var. Ya laptop kapağı ya ekran kartı yada herhangi bir bağlantı noktasında sorun olabilir risk alıyorsanız açıp kendiniz kontrol edin derdim ama daha fazla masraf çıkma ihtimali var bence siz dokunmayın. Servis5 yada tamirci işi daha çok.
Tamam teşekkür ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri