Cd'siz Wi-Fi adaptör kurulumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarımı internete kablosuz bağlamak için bir adaptör almayı düşünüyorum ama kasamda cd yuvası yok. Kurulumunu nasıl yapabilirim? Ve maks 250 TL civarı bir adaptör önerebilir misiniz? Aklımda bir adaptör var ama karşılaştırma amaçlı daha iyi olur.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cvp: Cd'siz Wi-Fi adaptör kurulumu

Aklınızdaki ürünü yazın ki aynı ürünü önermeyelim. Birde ürünün sürücüsünü internet üzerinden indirebilirsiniz telefon olur tablet olur atarsınız sisteme orası dert değil.

KS

boran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Cd'siz Wi-Fi adaptör kurulumu

ugur.gozaydin' Alıntı:
Aklınızdaki ürünü yazın ki aynı ürünü önermeyelim. Birde ürünün sürücüsünü internet üzerinden indirebilirsiniz telefon olur tablet olur atarsınız sisteme orası dert değil.

Hem yorumları iyi hem de popüler bir YouTube kanalı insta hikayesinde önermişti sanırım iyi bir ürün.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

Bu ürünün markası mı yok ben mi göremedim? :) Yorumları iyi ona lafım yok. Alternatif bakacağım.

- Bir TP-Link markasıdır. Şahsen markasız veya basma marka bir ürün alacağıma bu tarz bir ürün tercih ederim.

KS

boran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin' Alıntı:
Bu ürünün markası mı yok ben mi göremedim? :) Yorumları iyi ona lafım yok. Alternatif bakacağım.

- Bir TP-Link markasıdır. Şahsen markasız veya basma marka bir ürün alacağıma bu tarz bir ürün tercih ederim.

Alacağım ürünün sürücüsünün linkini nerede bulabilirim? Aldığım siteden mi?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

Sizin ilk attığınız ürünün sürücüsü aşağıdaki bağlantılarda var. Bu benim attığım ürünün sürücüsü kendi sitesinde  bu bağlantıda.

KS

boran

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin' Alıntı:
Sizin ilk attığınız ürünün sürücüsü aşağıdaki bağlantılarda var. Bu benim attığım ürünün sürücüsü kendi sitesinde  bu bağlantıda.

Teşekkür ederim, yine çok yardımcı oldunuz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

Ö.değil. Bütçe biraz kısır olduğundan ürünlerden çok büyük performans beklentiniz olmasın üzülürsünüz. Ben bulabildiğim en iyi ürünü önermeye çalıştım. Gözümden bir ürün kaçtıysa bilemem ama önerdiğim ürünün yerli/yabancı incelemeleri olumlu düzeydeydi. Hangi ürünü alacaksınız bilmiyorum ama umarım sizi tatmin eder. Ürünü aldığınızda bir inceleme ve deneyim konusu açarsanız diğer kullanıcılar için faydalı bir içerik olacaktır.

Şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri