Chipset ve Ekran Kartı Driver Kurulumu Yapamıyorum

emrerdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartı gtx 1650, işlemci amd ryzen 5 5600h

1-) burda aygıt yöneticisinin durumu, tüm sürücüler güncel gözüküyor.
2-) programlar bölümünde amd ye ait tek program AMD Radeon Software gözüküyor.
3-) burda notebook un markasının sitesinin sunduğu sürücüler bölümü. Burdan hangilerini indirip yüklemeliyim.
4-) burda chipset kısmında 2 sürücü var ikisinide indirip kurdum. Görüntü ve video grafikleri bölümünde de 2 tane var biri amd biri nvidia ben nvidiayı kendi sitesinden indirdim fakat 5.seçenekte,
5-) burda nvidia sürücü yükleme hata veriyor, w10 kurduktan sonra ilk olarak windows güncelleştirmelerini yaptım sanırım kendisi nvidia yı yükledi nvidia denetim masasında sürüm 461.92 fakat güncel indirdiğim yüklenemeyen sürüm 472.12. dxdiag da oluşturucu olarak gtx1650 gözüküyor.
6-) Görüntü ve video grafikleri bölümünde bulunan AMD sürücüsünü de yüklemelimiyim?
7-) AMD için görüntü sürücüsünü ve chipseti kurmam gerekiyorsa sitesinden hangi adımları uygulayarak indirmeliyim? karışık olduğu için bulamıyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Sitedeki yonga sürücüleri en son 2021 Temmuz ayında güncellenmiş gerek yok kurmaya. Windows halletmiştir zaten aygıt yöneticisinde de uyarı yok. Ekran kartını halledin gerisi mühim değil.

KS

emrerdm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkürler ekran kartı kuruluyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri