Soru Çift Monitör

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
2 monitörüm var ve ben ana monitörü sağ tarafta kullanıyorum. Diğer monitor sol tarafımda kalıyor. Sağdaki monitörü birincil monitör olarak kulanmak istiyorum bu sefer mouse soldan değilden sağdan geçiyor diğer monitöre. soldan nasıl geçirebilirim?

Quiet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Masaüstü sağ tık görüntü ayarlarına gir orda iki monitörünü de görüyor olmalısın. O kutucuklar sağa sola istediğin yere hareket ettiriliyor. Onları istediğin yere koy sonra hangisini birincil yapmak istiyorsan aşağıya gel orda birincil yap seçeneği var ona tıkla. Zaten üzerlerinde 1 2 yazar anlarsın o şekilde hangisi 1 hangisi 2. Ters olursa değiştirirsiniz.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
Masaüstü sağ tık görüntü ayarlarına gir orda iki monitörünü de görüyor olmalısın. O kutucuklar sağa sola istediğin yere hareket ettiriliyor. Onları istediğin yere koy sonra hangisini birincil yapmak istiyorsan aşağıya gel orda birincil yap seçeneği var ona tıkla. Zaten üzerlerinde 1 2 yazar anlarsın o şekilde hangisi 1 hangisi 2. Ters olursa değiştirirsiniz.
Tamam yaptim simdi dedigin gibi. Cok tesekkur ederim ben de denetim masasindan deniyordum olmuyordu. 😅

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri