Clash Royale Hesabima Gi̇remi̇yorum

eminncan7

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce kullandığım bir clash royale hesabım vardı ve bu hesap supercell idye bağlı ama telefon değişikliği yaptığım için bu hesabı kaybettim supercell id nickimi görebiliyorum eski hesabımla supercellidden arkadaş olduğum için ama hangi maile bağlı olduğunu bulamıyorum nasıl bulabilirim hangi maile bağlı olduğunu yardımcı olur musunuz

Ulasabi64

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce kullandığım bir clash royale hesabım vardı ve bu hesap supercell idye bağlı ama telefon değişikliği yaptığım için bu hesabı kaybettim supercell id nickimi görebiliyorum eski hesabımla supercellidden arkadaş olduğum için ama hangi maile bağlı olduğunu bulamıyorum nasıl bulabilirim hangi maile bağlı olduğunu yardımcı olur musunuz
Ben supercell id ye bağlı olmayan 6 yıllık hesabımı bile geri aldım. Durumunu müşteri hizmetlerine anlat vs e posta mı kaybettim kırılan telefonunun modelini söyle geri verirler . Ama supercell destekde bot a yazma müşteri hizmetleri canlı bir insana söylemelisin bu yüzden bot ile konuşurken canlı desteğe vs iste çok karışık ben 4-5 gün bekledim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri