Yardım Cod Mw Ii Formattan Sonra Lisans Yok Hatası Veriyor.

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Merhabalar.
Gaming.gen.tr üzerinden Mesut Çevik MC5 sistemini satın almış ve içerisinde COD MW II oyunu hediye gelmişti. Oyunu Battle.net üzerinden indirip steam üzerinden normalde oynuyordum. pc geçenlerde çk mavi ekran hatası vermeye başlayınca 11 pro dan home ye dönüş yaparak format attım. şuan oyun yüklü olmasına rağmen lisans yok hatası veriyor. ne yapmam gerekli . yardımcı olabilirseniz Dosya ekleçok sevinirim.

Ss

Ss
Merhabalar.
Gaming.gen.tr üzerinden Mesut Çevik MC5 sistemini satın almış ve içerisinde COD MW II oyunu hediye gelmişti. Oyunu Battle.net üzerinden indirip steam üzerinden normalde oynuyordum. pc geçenlerde çk mavi ekran hatası vermeye başlayınca 11 pro dan home ye dönüş yaparak format attım. şuan oyun yüklü olmasına rağmen lisans yok hatası veriyor. ne yapmam gerekli . yardımcı olabilirseniz Dosya ekleçok sevinirim.

youtube a ekran görüntüsü alıp yükledim video linki

Ekli dosyalar

• IMG_20231128_182617.jpg
    IMG_20231128_182617.jpg
    2.3 MB · Görüntüleme: 14
  • IMG_20231128_184004.jpg
    IMG_20231128_184004.jpg
    3.4 MB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20231128_184047.jpg
    IMG_20231128_184047.jpg
    3.6 MB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20231128_184052.jpg
    IMG_20231128_184052.jpg
    6.4 MB · Görüntüleme: 14

Hephaistos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Hiç böyle bir şey yaşayan birini görmedim. Açıkçası battle.net'e güvenmiyorum ama gidip müşteri hizmetleriyle konuşmak iyi bir çözüm olabilir belki.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Battle net mi steam mi? Çünkü oyunu Battle.net üzerinden indirip steam üzerinden oynuyorum. İlk alırken aldığım kod vardı hediye olarak verdikleri kod vardı elimde oda süresi dolduğu için kabul olmuyor haliyle.
Ben her ikisine de durumu izah edeyim hesap aynı hesap sadece 11 pro dan formatla 11 Home ye geçiş yaptım. Kütüphane deki oyunu tekrar indirdim açılmıyor.

Hephaistos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Battle net mi steam mi? Çünkü oyunu Battle.net üzerinden indirip steam üzerinden oynuyorum. İlk alırken aldığım kod vardı hediye olarak verdikleri kod vardı elimde oda süresi dolduğu için kabul olmuyor haliyle.
Ben her ikisine de durumu izah edeyim hesap aynı hesap sadece 11 pro dan formatla 11 Home ye geçiş yaptım. Kütüphane deki oyunu tekrar indirdim açılmıyor.
Oyun lisansı kimin üzerinden verildiyse.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Sorunu Battle Net Üzerinden İlettim.
Oyunu Gaming.Gen.tr den aldığım Mesut Çevik MC5 hazır sistemin yanında COD MW II ve yanında Warhamme Dark Tide 400000 oyunu da vardı. oyunu oynadım bitridim. pc ye format attım. artık oyunu Satın al yazıyor. Verdikleri Kod un süresi zaten 1 aylık olduğu için 31 ocak ta sona ermişti. Battle net den gelen yanıt ise bu hesapta daha önceden COD MW II hiç satın alınmamış. sen bu oyunu hiç oynadın mı diye , sanki bu oyunu onlardan dileniyormuşum gibi bir tutum sergilediler. sinir oldum açıkcası.
şimdi sorum şu Mesut çevik mc5 sistemini alıp bu oyunu hediye alan oldu mu ? hediyeyi alıp format atan oldu mu ? Benim gibi sıkıntı çeken var mıdır?

Ekli dosyalar

• Bilet SS.png
    Bilet SS.png
    424.4 KB · Görüntüleme: 18

Hephaistos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
57
Gaming gen tr ile iletişime geçin size yeni bir kod sağlasınlar.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
212
Battle net de İntel ile cod mw2 verildiği yazıyor fakat oyun indirmemiş gözüküyor. Uygulamadan oyunu kaldırdım. Yeniden indiriyorum. Düzelmezse söylerim muhtemelen. Teşekkür ederim 🤝🏼

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri