ÇOK İLGİNÇ BİR DURUM BAŞIMA GELİYOR

Furkan Canbolat

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=BlinkMacSystemFont, -apple-system,]Arkadaşlar bir bilgisayar aldık 2. elden (bilgisayar gayet iyi çalışıyordu ama yeni bir PC değil eski bir sistem) fakat bi 2 hafta sonra açılmadı bilgisayar. Aslında açılıyor ama ekrana görüntü gelmiyor anlayacağınız ekran kartını okumuyor/çalışmıyor ben de başka bir sistemden kendi kartım olan 750 ti takdım açıldı ama sorun burda başladı. O eski PC den çıkan kart da benim 750 ti ı çıkardığım PC de çalışıyordu yani kartta bir problem yoktu. Neyse nedense o kartı artık PC okumuyordu ne yapsak çalıştıramadık biosdan vs her türlü ayarı denedik ama nafile. Neyse sistem onboard kullanılmaya başladı ve yakın bi zamanda başka bir akraba sisteme kendi ekran kartını denemek istemiş o da çalışmamış denemiş etmiş vs sonra almış kartı kendi bilgisayarına takmaya çalışınca ilk başta kendi pcsinde de okumamış sonradan okumuş kartı yani bu bilgisayardaaki kart okuyup okumama durumu ne olabilir sizce ?? elektronik cihazlarda böyle delirtici şeyler sık sık başıma geliyor kafayı yemek üzereyim. Sizce Nasıl bir çözüm yöntemi izlemeliyim[/font]

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri