Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux hakkında bilgi verir misiniz?

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Merhaba arkadaşlar kasamda Cooler Master olduğu için işlemci soğutucu olarak Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux almayı düşünüyorum kullananlar var mı herhangi bir kronik sorunu var mı yada bundan daha iyi soğutucular var mı bunun fiyatına?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux çok bilmiyorum açıkçası arkadaşlarımdan kullanan var diğer site yorumlarına baktığımız da ise yorum yapan kişilerin genel olarak memnun kaldığını görebiliyoruz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Başarılı bir soğutucu. En büyük beğenilen tarafı pompasının sessiz olmasıdır. Gösterişli olması da keza beğenilen yönlerinden. Alınır ama ne kadara alacağınıza ve o bütçeye alternatif neler var bakmak gerekiyor.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Başarılı bir soğutucu. En büyük beğenilen tarafı pompasının sessiz olmasıdır. Gösterişli olması da keza beğenilen yönlerinden. Alınır ama ne kadara alacağınıza ve o bütçeye alternatif neler var bakmak gerekiyor.
En düşük fiyat 4439 ama bu fiyata almam indirime girerse alırım birde Asus ROG Ryujin II 360 var 6976 ya bu soğutucuya bu kadar değer mi bilmem

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Yine başarılı ve iyi bir soğutucudur, öneririm yani.
Hangi soğutucu yorumlarına baksam hep bi olumsuz yorum kusursuz bir soğutucu ile karşılaşmadım şuanda ya bu soğutucular bilgisayarın en sorunlu parçası yada bu olumsuz yorum yapanlar sürekli kurcalamaktan soğutucuyu bozdular

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Hangi soğutucu yorumlarına baksam hep bi olumsuz yorum kusursuz bir soğutucu ile karşılaşmadım şuanda ya bu soğutucular bilgisayarın en sorunlu parçası yada bu olumsuz yorum yapanlar sürekli kurcalamaktan soğutucuyu bozdular
Piyasada hiçbir kullanıcıyı hiçbir ürün için %100 memnun edemezsiniz. Apple firmasının ürünleri en iyi ürünler diye lansa edilir ve genelde öyle bilinir ama onlarda bile olumsuz yorum yapan yada deneyim yaşayan kullanıcılar olabiliyor. Yorumlara vs. bakıp boşa kafanızı bulandırmayın. Şu ana kadar bahsettiğimiz tüm ürünler oldukça kaliteli uzun ömürlü ve başarılı ürünler.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Piyasada hiçbir kullanıcıyı hiçbir ürün için %100 memnun edemezsiniz. Apple firmasının ürünleri en iyi ürünler diye lansa edilir ve genelde öyle bilinir ama onlarda bile olumsuz yorum yapan yada deneyim yaşayan kullanıcılar olabiliyor. Yorumlara vs. bakıp boşa kafanızı bulandırmayın. Şu ana kadar bahsettiğimiz tüm ürünler oldukça kaliteli uzun ömürlü ve başarılı ürünler.
Bu sitenin verileri doğru mu?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Tomnshardware sitesi piyasadaki bilindik inceleme kanallarından birisidir. Ancak incelemelerinin çoğu sponsorlu oluyor. Bu yüzden tek bir siteye bakarak değerlendirme yapmayın.

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Tomnshardware sitesi piyasadaki bilindik inceleme kanallarından birisidir. Ancak incelemelerinin çoğu sponsorlu oluyor. Bu yüzden tek bir siteye bakarak değerlendirme yapmayın.
Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux almaya karar verdim bu fiyat segmentinde soğutma özellikleri pompanın tasarımı fanların ömrü diğerlerine göre daha iyi benim kasa ile de tam uyumlu şimdi indirime girmesini bekleyeceğim bu fiyata hayatta alınmaz

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cooler Master MasterLiquid PL360 Flux almaya karar verdim bu fiyat segmentinde soğutma özellikleri pompanın tasarımı fanların ömrü diğerlerine göre daha iyi benim kasa ile de tam uyumlu şimdi indirime girmesini bekleyeceğim bu fiyata hayatta alınmaz
Tasarım kişiseldir oraya lafım yok ama ürün ARCTIC ve GALAHAD ürünlerinde daha iyi değil. Orayı bir netleştirelim. :)

KS

Ritim Ustası

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Tasarım kişiseldir oraya lafım yok ama ürün ARCTIC ve GALAHAD ürünlerinde daha iyi değil. Orayı bir netleştirelim. :)
Özellik bakımından Cooler Master her türlü eziyor gibi o zaman bu hava akışı ve hava basıncı o kadarda önemli değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri