Çözüldü Cooler Master MWE WHİTE 600W PSU iyi mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Buraqq

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
336
Arkadaşlar gördüğünüz üzere bu psuyu aldım sizce kötü mü? Bu arada 2.el aldım 800 TL'ye,şahsen kötü olduğunu düşünmüyorum sizce;

Fake God

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Her bilgisayar değiştirdiğinizde psu ile birlikte satılan kasalardan almıyorsanız her zaman kaliteli ve yüksek güç çıkışı olan psu almak daha iyidir. Belki 7-8 sene oldu ben 1000 watt psu alalı. O zaman 3 tane sistem kurardın 1000 watt psu ile. Aldığım psu ikinci eldi. Kasa ile beraber dandik bir 500 watt psu satıyordu satıcı. Elinde bir de bu psu vardı. Dedim bunu tak yolla. Ufak bir fark vermiştim bedavaya gelmişti :) Hala kullanıyorum ki ya 3 ya 4 sistem gördü psu.

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Marka ve ürün olarak kötü değil ama fan sesinden şikayet eden bir kitle var.
Aynı ürünün 650W olan modelini kullanıyorum. Yüke girmeyince fan dönmüyor, fan döndüğünde de ses sıfır. Muhtemelen sesten şikayet edenlerin fanları arızalıdır. CW hiç yapmadı bende.
Bir çok PSU test edilmiş, DA forumda paylaşılmıştı. Bu modelde ise güç verirken ufak bir gecikme yaşadığı not edilmişti. Epey eski konuydu, bu yüzden linki bulamadığım için paylaşamadım. Ancak şu ana kadar hiç güç problemi yaşamadım. Sanırım 2-3 sene önce almıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri