Coop Oyun Önerisi

Tulpar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
20
Merhaba Dostlar,

Co-op oyun önerilerinizi bekliyorum. youtubede baya video izledim ancak hiç biri hoşuma gitmiyor ben ağır singlecıyım ama aşırı ısrar ediyor kız arkadaşım beraber oynayalım diye.

Lütfen lol, valorant tarzı oyunlar önermeyin

Moderatörün son düzenlenenleri:

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Hocam evet eşli oyunlarda baya bi sorun oluyor :D bi taraf silaha bayılıyor diyer taraf pofuduk mofuduk şeylere bayılıyor en iyisi şöyle yapalım önerilerim minecraft ardından sims 4 filan var cracklı v.s online girilirmi bilmem modu v.s var diyorlardı herneyse ardından steam olarak birazdaha açık dünyaya girersek gta v.s olabilir veya left dead 2 filan garry's mod filan var ets2 var human fall flat vs. şuan aklıma gelenler bunlar valla biz kız arkadaşımla kafamıza ne eserse oynardık yeri gelir left dead 2 de speedrun kapışırdık yeri gelir ets 2 de maganda olurduk :D kısaca en iyisi siz onun istedikleri şeyleride bi öğrenin. pofuduk şirin komando oluyor ondan sonra mix olunca bu işler ahaha. :D

Son düzenleme:
KS

Tulpar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
20
Hocam evet eşli oyunlarda baya bi sorun oluyor :D bi taraf silaha bayılıyor diyer taraf pofuduk mofuduk şeylere bayılıyor en iyisi şöyle yapalım önerilerim minecraft ardından sims 4 filan var cracklı v.s online girilirmi bilmem modu v.s var diyorlardı herneyse ardından steam olarak birazdaha açık dünyaya girersek gta v.s olabilir veya left dead 2 filan garry's mod filan var ets2 var human fall flat vs. şuan aklıma gelenler bunlar valla biz kız arkadaşımla kafamıza ne eserse oynardık yeri gelir left dead 2 de speedrun kapışırdık yeri gelir ets 2 de maganda olurduk :D kısaca en iyisi siz onun istedikleri şeyleride bi öğrenin. pofuduk şirin komando oluyor ondan sonra mix olunca bu işler ahaha. :D
Sağ ol hocam teşekkür ederim ben ne istersem o oynarda sorun ben de beğenemiyorum bi türlü oyunları

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Sağ ol hocam teşekkür ederim ben ne istersem o oynarda sorun ben de beğenemiyorum bi türlü oyunları
Evet tercih meselesinde herkezin fikri başka oluyor artık co-op oyunlarını nettende araştırabilirsiniz ama onlar kafalarına göre liste yaptıklarına beğenmiyorum ben detaylı bakmak daha iyi oda zaman ister maalesef.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Özel olarak bir tür veya örnek belirtmemişsin, başta aklıma gelenleri sonra Steam'den eşli oyunlara biraz bakındım ve bulabildiklerimi not aldım. Listedeki tüm oyunlarda eşli oynanabilir ibaresi mevcut. Sadece Brother oyunu tek pcden iki kişi oynayabiliyor ve gamepad gerekli diye biliyorum.

Yeşil renk = Game Pass 'de var.

Öncelikli tavsiyelerim​
Hayatta Kalma / Korku​
Açık Dünya​
Diğerleri​
A Way Out
Astroneer
Grounded
It Takes Two

Farm Together
Overcooked! 2
7 Days to Die
ARK: Survival Evolved
DEVOUR
The Forest
Phasmophobia
Raft
Dying Light
Gears 5
Sea of Thieves
Brothers: A Tale of Two Sons
Cuphead
Farming Simulator (19. Sürüm Game Pass'de var)
Scrap Mechanic
Stardew Valley
Tower Unite
Unravel Two
Untitled Goose Game
Unturned
We Were Here​

Bonus: Business Tour

KS

Tulpar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
20
Özel olarak bir tür veya örnek belirtmemişsin, başta aklıma gelenleri sonra Steam'den eşli oyunlara biraz bakındım ve bulabildiklerimi not aldım. Listedeki tüm oyunlarda eşli oynanabilir ibaresi mevcut. Sadece Brother oyunu tek pcden iki kişi oynayabiliyor ve gamepad gerekli diye biliyorum.

Öncelikli tavsiyelerim​
Hayatta Kalma / Korku​
Açık Dünya​
Diğerleri​
A Way Out
Astroneer
Grounded
It Takes Two

Farm Together
Overcooked! 2
7 Days to Die
DEVOUR
The Forest
Phasmophobia
Raft
Dying Light
Gears 5
Sea of Thieves
Cuphead
Scrap Mechanic
Stardew Valley
Tower Unite
Unravel Two
Untitled Goose Game
Unturned
We Were Here​

Hocam emeğinize sağlık çok teşekkür ederim

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269

Öncelikli tavsiyelerim​
Hayatta Kalma / Korku​
Açık Dünya​
Diğerleri​
A Way Out
Astroneer
Grounded
It Takes Two

Farm Together
Overcooked! 2
7 Days to Die
DEVOUR
The Forest
Phasmophobia
Raft
Dying Light
Gears 5
Sea of Thieves
Cuphead
Scrap Mechanic
Stardew Valley
Tower Unite
Unravel Two
Untitled Goose Game
Unturned
We Were Here​

Bu listeden It Takes Two'yu kesinlikle öneririm. Çok oyun oynamayan kız arkadaşımla oynamıştık oldukça eğlenceli geçmişti. Kendinizi çok uzun süre kaptırabilirsiniz :). Oynanışa göre 14-20 saat arası sürüyor oyun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri