Corsair 5000X kasa fanlarının rgb problemi.

Kreator

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sadece öndeki üç fanın yelpazelerine yapışan tozu kulak çöpü ile yavaşça aldım, şu an fanların sadece gövde kısmında ışık var. Sorun neden kaynaklı? Ne yapabilirim?

Ekli dosyalar

• 20220921_114014.jpg
    20220921_114014.jpg
    583.5 KB · Görüntüleme: 9

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Sadece öndeki üç fanın yelpazelerine yapışan tozu kulak çöpü ile yavaşça aldım, şu an fanların sadece gövde kısmında ışık var. Sorun neden kaynaklı? Ne yapabilirim?
giriş kabloları tozlanmış olabilir fanların bağlı olduğu kabloyu çıkarın temizleyin geri takın düzelebilir

KS

Kreator

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
giriş kabloları tozlanmış olabilir fanların bağlı olduğu kabloyu çıkarın temizleyin geri takın düzelebilir
Temizlemeden önce normaldi, kablolara falan hiç ellemedim sadece önde ki camı söküp tozluğu aldım fanları bile çevirmeden kulak çöpüyle kabasını alıp geri taktım. Şimdi daha başka sıkıntıya yok açmayım kabloları elleyerek?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yazılım veya kontrolcü üzerinden farklı animasyona geciremiyor musunuz ? Kulak çöpüyle yaptığınız ufak dokunmanın zarar verecegini düşünmüyorum

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
Bende genelde bu kısık kırmızı ışık kontrolcünün elektrik gücü olarak yeterli gelmediği zamanlarda oluyor. Mesela tüm aydınlatmayı beyaz yapınca. Bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor ya da uykuya geçirip uyandırmam.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri