Corsair Sabre Pro Champ. Series USB Okumama

hematoksilen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Merhabalar,

kampanyalı mouse u aldım. Bugün elime geçti bunun için PCHOCASI ailesine çok teşekkür ediyorum. Ancak mouseyi usb ye taktım çalıştırdım sorun yoktu corsair ıcue uygulamasını indirip kurdum ve mouse birden algılanmamaya başlandı. Programı kaldırıp yeniden kurdum. Pc resetledim ancak olmadı. Sebebini ya da çözümü bilen var mı ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Windows güç ayarlarınızı maksimum performansa alıp deneyin. Benzer sorunu bende aynı ürünle yaşamıştım güç planını maksimuma çekince düzeldi.

KS

hematoksilen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Windows güç ayarlarınızı maksimum performansa alıp deneyin. Benzer sorunu bende aynı ürünle yaşamıştım güç planını maksimuma çekince düzeldi.
Dediğini denedim hatta üstüne format bile attım yazılımsal birşey vardır diye ancak mouse hiçbir şekilde çalışmıyor :S

Son düzenleme:
KS

hematoksilen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Yok abi İCUE varken de yokken de çalışmıyor yazılımsal birşey vardır diye format ta attım. 3.0 2.0 ikisine de takmam rağmen çalışmıyor. İCUE Firmware dediğin İCUE nin genel program güncellemesiyse güncelledim.Ne yapacağım bilmiyorum cidden sabahtan beri normal kullanıcı olarak hereşyi denedim. Benim şansım mı kaderim mi bir mouse aldık çektiğimiz çileye bak :D

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Yok abi İCUE varken de yokken de çalışmıyor yazılımsal birşey vardır diye format ta attım. 3.0 2.0 ikisine de takmam rağmen çalışmıyor. İCUE Firmware dediğin İCUE nin genel program güncellemesiyse güncelledim.Ne yapacağım bilmiyorum cidden sabahtan beri normal kullanıcı olarak hereşyi denedim. Benim şansım mı kaderim mi bir mouse aldık çektiğimiz çileye bak :D
Ürünü geri gönderin yada değişim isteyin. Sizdeki üründe bir sorun var sanırım.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
Göndermeden önce başka bir sistemde deneyebilirmisiniz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri