Corsair Spec Delta Kasa Fan Rengi

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Selamlar arkadaşlar,

Corsair Spec Delta kasası şu an tek renk yanıyor. Onu nasıl düzeltebilirim?

• Anakartım: H510m s2h v2

Moderatörün son düzenlenenleri:

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998
Kasanın içerisinde bir tane kontrolcü olması gerekli. Arka kapakta veya iç tarafta bırakmış olabilirler. Oradan değiştirebilirsiniz. Şu arkadaştan olması lazım;

1633784889325.png

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,732
O kasanın fanları 4pinli RGB girişi ve 3 pinli fana sahip. Anakartınızda eğer Mystic Light veya Aura Sync desteğiniz mevcutsa bu uygulamalardan ışıkları değiştirebilirsiniz.

KS

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
tuşu bulamadım bir türlü

KS

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Kontrolcünün bir tarafını güç kaynağından çıkan SATA kablosu ile besleyeceksiniz. Diğer tarafını da anakarta takıyorsunuz. Dakika 9:20'de sevgili Recep detaylı anlatıyor. İzleyerek yapabilirsiniz.

fan çoklayıcı kasanın neresinde acaba videoda yok bende göremedim kasada

Hasan enes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
O da ayrı olarak kasanın kutularında vs gelmiş olabilir. Ya da tüm fanlarınız zaten çalışıyorsa çoklayıcı takılmıştır. Orayı es geçebilirsiniz.
Hocam bendede o kablodan var donanım arşivinin 1660 süper li sistemini aldım yeni geldi Rgb fanlar çalışıyor lakin ypnetemiyorum bunu takmadan yönetebilirsiniz veya bunu nereye takicam anakartta yeri yok diye biliyorum

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Hocam bendede o kablodan var donanım arşivinin 1660 süper li sistemini aldım yeni geldi Rgb fanlar çalışıyor lakin ypnetemiyorum bunu takmadan yönetebilirsiniz veya bunu nereye takicam anakartta yeri yok diye biliyorum

Anakartta yer yoksa yönetemezsiniz. Anakartta RGB kontrol pini olması lazım. Bazı modellerde yok. Anakartınız neydi?

KS

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Sen yönetebiliyor musun benimki tek renk dönüyor sadece

KS

Cihanny

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
O da ayrı olarak kasanın kutularında vs gelmiş olabilir. Ya da tüm fanlarınız zaten çalışıyorsa çoklayıcı takılmıştır. Orayı es geçebilirsiniz.
Tüm fanlarım çalışıyor sorun sadece tek renk olması sadece sarı renk başka renk yok bu kabloyu da bağlayamadım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri