Cosmomisa güvenilir midir

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Hocalarım bu sitede uyguna telefonlar var ama e ticaret kaydı olması bana yeterli gelmedi açıkçası, daha önce alışveriş yapan bilgisi olan var mı ?

Hiç kullanmadım.
Ama yasal ve güvenilir görünüyor. - https://www.sikayetvar.com/cosmomisacom
1661511835865.png

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Yeni açılan bir şahıs firması anladığım kadarıyla hocam ama az bir miktar verilmeyecek o sebepten çekindim
Firmayı arayıp bilgi almak ve alışverişi kayıtlı yapmak daha uygun olur.
Siz telefon aramalarını kaydedemezsiniz, bilgi verilmeden alınan kayıtlar hem geçerli değil, hem de suç sayılır.
Ama ticaret firmaları vs. sizlerle yaptıkları görüşmeleri kayıt altına alıyor ve sizi de kayıt alacağı ile ilgili bilgilendiriyor.
Bu yüzden arayın, merak ettiklerinizi sorun. Sonuçta size güven vermesi gereken onlar.

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Firmayı arayıp bilgi almak ve alışverişi kayıtlı yapmak daha uygun olur.
Siz telefon aramalarını kaydedemezsiniz, bilgi verilmeden alınan kayıtlar hem geçerli değil, hem de suç sayılır.
Ama ticaret firmaları vs. sizlerle yaptıkları görüşmeleri kayıt altına alıyor ve sizi de kayıt alacağı ile ilgili bilgilendiriyor.
Bu yüzden arayın, merak ettiklerinizi sorun. Sonuçta size güven vermesi gereken onlar.
Haklısınız hocam da söyleyecekleri şeyler zaten etbise kayıtlı oldukları ve fiziki mağazalarının olduğu olacaktır. Yakın zamanda elektronik cihazlarda iade olayı da gündemde. Yenilenmiş/ yurtdışı ürün satarlar mı yoksa başka bir ürün gelir mi benim çekindiğim kısım o. Haricinde ikna edebilirler mi arayıp denerim ama ne kadar ikna edici olurlar bilmiyorum

KS

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Edit: site ile WhatsApptan konuştum, ürünler ithalatçı garantili olduğundan sanırım fiyatlar uygun. Yani güvenilir olsa da ithalatçı garantili ürün tercih etmek istemediğim için önemi de kalmadı. İhtiyacı olan arkadaşlar bakabilir belki

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri