[çözüldü] leptop a windows 10 yükledim ama açılmıyor lütfen yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ender 28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
s.a. arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım asus marka bir leptopum var windows 7 yüklüydü bende windows 10 a çevirmek istedim usb den uefı kurulum yaptım windows u kurdu sonra reset attı windows simgesi ile altında yüklenme noktaları ekranı geldi orda kaldı pc ye reset atıyorum düzelmiyor usb yi çıkartıyorum yine düzelmiyor bu arada tekrar yükleme yapiyim dedim pc açılırken ne bios a giriyor ne de boot ekranı açılıyor f12 ye basınca pc öylece kaldı lütfen yardım  edin

herkese iyi günler iyi forumlar

bu ekranda pc kalıyor daha da gitmiyor öyle duruyor saatlerce dönse de açılmıyor

X0mX8D.png

KS

ender 28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: leptop a windows 10 yükledim ama açılmıyor lütfen yardım

Expert' Alıntı:
biosa veya f12 ye fn tuşunu birlikte basarak girebilirsin

mesajın için teşekkürler ama inan sanki pc odaklanmış gibi fn tuşuyla bios ve boot tuşlarını denememe rağmen yine aynı yukardaki sayfaya gidiyor ve öyle dönüp duruyor noktalar klavye ışıkları yanıyor klavye çalışıyor bir sorun yok deli olucam ya kardeşime bi pc aldık 2. el format atiyim temiz kullansın dedim başıma gelene bakarmısınız varmı başka çözüm yol arkadaşlar

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

F2, delete, F10 tuşlarını dene biosa girmek için bazı pc ve anakartlarda farkındalık gösterir.

KS

ender 28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

onur.firatt' Alıntı:
F2, delete, F10 tuşlarını dene biosa girmek için bazı pc ve anakartlarda farkındalık gösterir.

hepsini denedim üstadım inan pc hiç tepki vermiyor bilgim var bütün tuş kombinasyonlarını denedim aklıma birşey geldi başka iso dosyası indirip onla deneyeceğim bakalım ama bu arada yardımlarıda bekliyorum

KS

ender 28

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

tamam arkadaşlar hallettim leptopun hdd sini çıkartıp masaüstü pc me takıp biçimlendirdim 0 dan kurulum yaptım düzeldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri