Yardım Çözünürlüğü Yüksek Monitör Tavsiyesi (Acil)

piroemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Arkadaşlar ofis için max 24 inç monitör lazım 2 tane çözünürlüğü yüksek olsun renkleri düzgün göstersin istiyorum fiyatı 4-5k arası olabilir önerilerinizi bekliyorum

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782

Çözünürlüğü yüksek dediğin için bunu atıyorum ama fiyatı biraz fazla. 2k bir monitör.

Onun dışında bütçende hep 1080p monitörler var. Şunlara bakabilirsin.

KS

piroemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Teşekkür ederim de sizce benim bütçeme uygun olan monitörlerden en iyisi hangisidir bir de şunu eklersek Cooler Master 23.8 GM238-FFS modeli @Lory

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
Teşekkür ederim de sizce benim bütçeme uygun olan monitörlerden en iyisi hangisidir bir de şunu eklersek Cooler Master 23.8 GM238-FFS modeli @Lory
Bence en iyisi g2422 ama asansör özelliği yok. Asansör özelliği istiyorsan bence 24g4x almalısın. Attığın cm modelde güzel. G2422 kadar iyi değil ama alınabilir.

KS

piroemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Bence en iyisi g2422 ama asansör özelliği yok. Asansör özelliği istiyorsan bence 24g4x almalısın. Attığın cm modelde güzel. G2422 kadar iyi değil ama alınabilir.
Asansör özelliği önemli değil normalde 24g4x düşünüyordum ama siz msi önerdiniz bi de sistemi kullanacağım kasanın ekran kartı kasa psu sıvı soğutma fln komple msi olduğu için düzen bozulmasın diye bunu da msi alıyorum o zaman. Tekrardan çok teşekkürler.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
Asansör özelliği önemli değil normalde 24g4x düşünüyordum ama siz msi önerdiniz bi de sistemi kullanacağım kasanın ekran kartı kasa psu sıvı soğutma fln komple msi olduğu için düzen bozulmasın diye bunu da msi alıyorum o zaman. Tekrardan çok teşekkürler.
Hayırlı olsun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri