CRASH YİYORUM BİANDA BLAZİNG SAİLSDA DONUYOR :(

yusufkaraca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
rdr2 oynaadım en yüksek grafikler atmadı donma olmadı buarada başta yazım bileşenlerim rx6600xt işlemci ryzen 5500 16gb ram psu 600watmı öyle bişey blazing sails aldım girdim 5 10dk sonra oyun bianda donuyor anlamadım lütfen yardımcı olun

fth6868

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Wattman arızası yüksek ihtimalle dediğin arıza onu gösteriyor bir süre dönüp geri kendine geliyor demi ?

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
rdr2 oynaadım en yüksek grafikler atmadı donma olmadı buarada başta yazım bileşenlerim rx6600xt işlemci ryzen 5500 16gb ram psu 600watmı öyle bişey blazing sails aldım girdim 5 10dk sonra oyun bianda donuyor anlamadım lütfen yardımcı olun
Aynı yerde sürekli oluyorsa oyun yazılımı olma ihtimali var. Tüm tüketim yükseliyorsa psu gücü yetmiyor olabilir. Rastgele bir yerlerde oluyorsa Amd ekran kartı hatası olabilir.

KS

yusufkaraca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
KS

yusufkaraca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Çoğu kişi intelli seçeneğe tıklayarak çözmüş hala çözülmemiş zaten herhalde çoğu kişi mağdur.
yani benim bilgisyarımla bialakası yoktuır dimi hocam baya üzgünüm şuan

Çoğu kişi intelli seçeneğe tıklayarak çözmüş hala çözülmemiş zaten herhalde çoğu kişi mağdur.
bide hocam bilgisayarda bios güncellemem gerekiyormu öyle bişey duymuştum ben hiç bios güncellemedim size sorim dedim

acaba yapmam gereken önemli biayarı yapmamış olabirimiyim

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
yani benim bilgisyarımla bialakası yoktuır dimi hocam baya üzgünüm şuan

bide hocam bilgisayarda bios güncellemem gerekiyormu öyle bişey duymuştum ben hiç bios güncellemedim size sorim dedim

acaba yapmam gereken önemli biayarı yapmamış olabirimiyim
Hocam Bıos güncellemeleri yapılmalı Ekran kartı driverlar güncellenmeli.

KS

yusufkaraca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Bıos güncelleme

Bıos güncelleme

1670350873876.png
enyukarda en yeni oluyor herhalde

1670350873876.png
enyukarda en yeni oluyor herhalde
bunumu indirmem gerekiyor 3008 benim 3002 yazıyordu sizide baya yoruyorum kususra bakmayın

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri