CS:GO FPS Sorunu

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba beyler, Asus STRIX GTX 1070 kullanıyorum ve CS:GO da fps 140-260 arası değişiyor bunun üzerine bir de OBS açınca fps 60-80 civarı oluyor. 

Lütfen karşıma geçip '' 60FPS üstü sorun olmaz '' gibi boş cümleler kurmayın, ben kart ile alabileceğim en yüksek fps i almak istiyorum.
Driverleri Nvidia nın ve Asusun sitesinden indirip kurdum ve ayrıca Asus Strix RX480 de kullandım ondada bu sorun var.
Nasıl çözebilirim ?

Ayarlar: En düşükte 1920x1080

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Merhaba,

Nvidia denetim masasına gidip 3D Ayarları>3D Ayarlarının Yönetilmesi> Program Ayarları sekmesine gelip buradan oyunu seçin.Seçenekler arasından Düşey senkronizasyonları Kapalı konuma getirip uygulayın. Bir de Win10 kullanıyorsanız Xbox oyun dvr kapalı konuma getirin. Oyun içerisinden fps kısıtlamasını şuan hatırlamadığım bir kod ile kaldırın. Daha doğrusu fps limit örneğin 1000 yapın 500 yapın. CS Go fps sorunları ile karşılaştığımız bir oyun. Sanıyorum ki bir tanesi içinizi görecektir. Eğer görülmez ise moderatörlere Furkan ile irtibata geçmesini söyleyin. Furkan CS Go oyuncusudur o bu tarz sorunları iyi bilir.

KS

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
WalterHolk' Alıntı:
Merhaba,

Nvidia denetim masasına gidip 3D Ayarları>3D Ayarlarının Yönetilmesi> Program Ayarları sekmesine gelip buradan oyunu seçin.Seçenekler arasından Düşey senkronizasyonları Kapalı konuma getirip uygulayın. Bir de Win10 kullanıyorsanız Xbox oyun dvr kapalı konuma getirin. Oyun içerisinden fps kısıtlamasını şuan hatırlamadığım bir kod ile kaldırın. Daha doğrusu fps limit örneğin 1000 yapın 500 yapın. CS Go fps sorunları ile karşılaştığımız bir oyun. Sanıyorum ki bir tanesi içinizi görecektir. Eğer görülmez ise moderatörlere Furkan ile irtibata geçmesini söyleyin. Furkan CS Go oyuncusudur o bu tarz sorunları iyi bilir.

3D Ayarları yaptım, DVR kapalı, fps_max 999, ayrıca oyunu da az önce sildim şuan tekrar yüklüyorum :)

KS

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çözümlerin hiç biri işe yaramıyor. Hepsini denedim, oyunu silip tekrar kurmayı bile denedim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri