Soru Cs Go Oynarken Mavi Ekran Hatası

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Merhabalar. Dün Çocuklaırm CS oynarken mavi ekran ile üzgünüz yazısı çıktıktan sonra pc kapanmış yeniden açılmış. bunu sadece ilk defa yaptı. Bunun sebebi ne olabilir? bunların kayıt edildiği Hata Geçmişi gibi birşey varmı ?

sistem :
i5 12400F
Asus dual GeForce RTX 3070 8GB oc
Ram 8*8 16
Asus Prime b550m d4

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Şimdi çocuklar GTA 5 oynarken bu defa siyah ekran gelmiş gene kapanmış. Yeniden açıldı. Niye yapar acaba? Nereden bakacağım bilgisi olan var mı?

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Evet aynı marka corsair 750w 80+ sertifikalı corsair 4000x RGB kasasında gelen psu

Mehmet Mustafa

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
52
Merhabalar. Dün Çocuklaırm CS oynarken mavi ekran ile üzgünüz yazısı çıktıktan sonra pc kapanmış yeniden açılmış. bunu sadece ilk defa yaptı. Bunun sebebi ne olabilir? bunların kayıt edildiği Hata Geçmişi gibi birşey varmı ?

sistem :
i5 12400F
Asus dual GeForce RTX 3070 8GB oc
Ram 8*8 16
Asus Prime b550m d4
MiniDump Dosyası vardı kayıt edilen yer olarak

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Direk sistemin kurulu olduğu disk içerisinde mi hocam? Yoksa bir yere komut yazıp falan mı bulacağız? Şuan pc başında olmadığım için bakma şansım yok

Qopahgje

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Benim bilgisayarım da kardeşim roblox oynarken mavi ekran veriyordu.Windows 11 kurdum ve Bios güncellemesi yaptım. Artık mavi ekran olmuyor.

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Benim bilgisayarım da kardeşim roblox oynarken mavi ekran veriyordu.Windows 11 kurdum ve Bios güncellemesi yaptım. Artık mavi ekran olmuyor.
Bende şuan 11 kurulu ve bios güncellemesi yaptım iki ay önce. Yeni bir sürüm geldi ise bilmiyorum geçince bakarım. Teşekkür ederim

C:\ Windows\Minidump\Minidump.dmp bu kısımda çıkıyor bende mavi ekran olduğu sıra
Teşekkür ederim

KS

TatarOğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
211
Arkadaşlar Bios a 26.7.2023 tarihli yeni bir güncelleme gelmiş yükleme yaptım. Şuan için bilgisayarda uzun süre vakit geçirdim tekrar etmedi. Başına gelen arkadaş olursa bios una bir baksın. Saygılar herkese.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri