CS:GO'yu silip yükledim kasmaya başladı

ygzkya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar bundan 1 hafta kadar önce cs:go'yu sildim bugün tekrar yükledim. Normalde zaten çok yüksek grafiklerde oynamazdım 40-50 fps alıyordum ama bana fazlasıyla yetiyordu bugün tekrar yüklediğimde aşırı kasıyordu yeni yüklediğim için öyle sandım takmadım fakat fps asla yükselmedi 9-10 bandındaydı hep hatta ara ara 1e bile düştü ana menüde bile aşırı kasıyordu ne grafik ne görüntü ayararı hiçbir şekilde etki etmiyor bunun sebebi ne olabilir sizce

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
merhaba arkadaşlar bundan 1 hafta kadar önce cs:go'yu sildim bugün tekrar yükledim. Normalde zaten çok yüksek grafiklerde oynamazdım 40-50 fps alıyordum ama bana fazlasıyla yetiyordu bugün tekrar yüklediğimde aşırı kasıyordu yeni yüklediğim için öyle sandım takmadım fakat fps asla yükselmedi 9-10 bandındaydı hep hatta ara ara 1e bile düştü ana menüde bile aşırı kasıyordu ne grafik ne görüntü ayararı hiçbir şekilde etki etmiyor bunun sebebi ne olabilir sizce
Sisteminiz nedir? Laptop ise belki gpu devreye girmiyordur. Dosya doğrulama yaptınız mı? Hardisk dolu mu? Tekrar silip denediniz mi?

KS

ygzkya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sisteminiz nedir? Laptop ise belki gpu devreye girmiyordur. Dosya doğrulama yaptınız mı? Hardisk dolu mu? Tekrar silip denediniz mi?
sistem /lenovo Ideapad S145 15AST/ amd-a6 9225 radeon r4, hardisk dolu değil dosya doğrulama yapmadım nasıl yapılıyor

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
sistem /lenovo Ideapad S145 15AST/ amd-a6 9225 radeon r4, hardisk dolu değil dosya doğrulama yapmadım nasıl yapılıyor
Şu an bakamıyorum ama oyun üstüne sağ tıklayınca çıkıyor olmadı lazım

KS

ygzkya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şu an bakamıyorum ama oyun üstüne sağ tıklayınca çıkıyor olmadı lazım
dosya doğrulama da yaptım steam üzerinden ana menüye girdiğimde hala aynı şuan

bu arada çekirdeklerin tamamını kullanmaya başladım 3 gün önce bir etkisi olabilir mi

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
dosya doğrulama da yaptım steam üzerinden ana menüye girdiğimde hala aynı şuan

bu arada çekirdeklerin tamamını kullanmaya başladım 3 gün önce bir etkisi olabilir mi
Olabilir belki laptop sıcak mı altında fan soğutucu var mı oyun oynarken aynısı bana da oluyordu soğutucu aldım rahatladım.

KS

ygzkya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
evet oyuna girdiğimde sanki çok yüksek grafikli bir oyun açmışım gibi ısınıyor ve fandan ses geliyor daha önce oynamamış olsam pc kaldırmıyor diycem ama 1 hafta öncesine kadar pcyi hiç zorlamadan oynadığım bir oyundu

KS

ygzkya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bios ayarlarından mı yapılıyordu

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Sıcaklık fırlıyor olabilir. Çekirdek ayarınıxda karıştırmış olabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri