Soru Cs2 Hakkında

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Cs2 de şuan 120fps alıyorum. Hasar yiyince bu 50 ye akdar düşüyor ve hasar yediğimde fps düşüşü nedeniyle aim alamıyorum. Kan temizleyemiyorum kod yok. Sizce bu oyuna kodlar gelicek mi fps açısından yardımı olması için. Mesela hit yediğimde ekranı kan kaplamasın ne gerek var? Ya da tararken kurşun izlerini görmeyeyim beni etkilemez fps iyi olsun yeter. Görüntü kalitesinden ödün vermek istemiyorum. 4:3 1024 oynuyorum yıllardır. Csgo da sadece kod yazarak fps arttırabiliyordum. Gene bu tarz kodlar eklenir mi?

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Cs2 de şuan 120fps alıyorum. Hasar yiyince bu 50 ye akdar düşüyor ve hasar yediğimde fps düşüşü nedeniyle aim alamıyorum. Kan temizleyemiyorum kod yok. Sizce bu oyuna kodlar gelicek mi fps açısından yardımı olması için. Mesela hit yediğimde ekranı kan kaplamasın ne gerek var? Ya da tararken kurşun izlerini görmeyeyim beni etkilemez fps iyi olsun yeter. Görüntü kalitesinden ödün vermek istemiyorum. 4:3 1024 oynuyorum yıllardır. Csgo da sadece kod yazarak fps arttırabiliyordum. Gene bu tarz kodlar eklenir mi?
Hocam zamanla tam oturur diye düşünüyorum. Ben de cs2 herkese açıldığında 300-400 fps arası alıyordum. Sonradan 4-5 update geldi fps arada 165 altına düşüyor ekranımda yırtılmalar olmaya başlıyor. İlk oynadığımda hs yiyince ya da ölüm maçında yanımda adam doğunca çok fazla drop giriyordu fakat bende şu an öyle bir sorun yok. Ama garip bir şekilde fps kaybı ben de yaşıyorum. Umarım en kısa sürede fixlerler her şeyi.

massiveRAIN

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
38
valla dostum cs2 başlı başına sorun , ben sistem olarak fps sorunu yaşamasamda oyunda komedi hataları var. Bende csgo 'da 700-800 bandındaydım , bunda 400 bandındayım. Yeterlimi yeterli ama olması gereken değil

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri