Cs2. İçin Sistem Önerisi

chosen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba
15 senenin sonunda cs2 çıkacak heyecanı ile 48 yaşında cs go oynama heyecanı sardı fakat bu geçmiş süreçte ben hala pentium 4 lerde kaldığım için yeni sistemlerde pek bi bilgi sahibi değilim bu konuda yardımlarınızı beklerim öncelikle hedefim cs go da 400 500 fps ala bileceğim daha üstüde olabilir çok abartı olmayacak şekilde bir sistem toplamak istiyorum
Tabi şuda olabilir şuşu parçaları al başla ilerde şunu değiştirir şunu kullanırsan daha iyi olabilir tarsında sistemde olabilir herhangi bir bütce koymadım neyi alabileceğim konusunda mümkün olduğunca stabil oynayacağım bir sistem dediğimgibi bu oyun sadece cs 2 olacak.
Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden tşk ederim..

Nelxion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

hocam bu sistemin size uyacağını düşünüyorum cs2 dışındada oyunları rahatlıkla oynatabilir

ayrıca ekran kartı belleği(vram) 8 yeni nesil oyunlara gelecekte yetmeyebilir o yüzden isterseniz daha yüksek atayım

birde bu sisteme işlemci soğutucu eklerseniz tam olucaktır, ayrıca biraz işlemci güçlendirmeside yapılabilir

KS

chosen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

hocam bu sistemin size uyacağını düşünüyorum cs2 dışındada oyunları rahatlıkla oynatabilir

ayrıca ekran kartı belleği(vram) 8 yeni nesil oyunlara gelecekte yetmeyebilir o yüzden isterseniz daha yüksek atayım
Biraz araştırma yaptım araştırdıkça kafam karıştı yüksek grafik çözünürlüklerde evet 150 140 fps veren güçlü bir sistem ama cs ye gelince 200 300 lerde fps alınıyor buyüzden benim için önemli olan sadece csde iyi olsun diğer oyunlar önemli değil..

Nelxion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam cs de 300-400 arası stabil alırsanız bence gayet iyi olucaktır

ve bu sistem destekler yani alınabilir, dediğim gibi biraz geliştirme ile daha iyi olucaktır

Meraviglioso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
istediğin her oyunu oynarsın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri