Öneri Curved Monitör

mjollnir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar herkese.144-165 hz 1ms monitör almak istiyorum yeni sisteme.Curved ekran hoşuma gitti denediğimde de.Ne gibi eksileri var normal monitöre göre? oyunları çok tryhard oynayan birisi değilim,tavsiyelerinizi bekliyorum.4/4.5k civarında olursa iyi olur.

Harvey Specter

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Selamlar herkese.144-165 hz 1ms monitör almak istiyorum yeni sisteme.Curved ekran hoşuma gitti denediğimde de.Ne gibi eksileri var normal monitöre göre? oyunları çok tryhard oynayan birisi değilim,tavsiyelerinizi bekliyorum.4/4.5k civarında olursa iyi olur.
Curved olanlar VA panel oluyor ve genelde IPS panel tavsiye ediliyor. Panel olarak bir inceleyin isterseniz, ona göre kararınızı verin.

KS

mjollnir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Curved olanlar VA panel oluyor ve genelde IPS panel tavsiye ediliyor. Panel olarak bir inceleyin isterseniz, ona göre kararınızı verin.
Öncelikle stajyer avukat olarak isminiz çok cezbetti beni :d Ghosting harici çok takılmıyorum.Ürünün incelemelerinde veya yorumlarında negatif bi yorumla karşılaşmadım.VA panellerde daha sık ghosting oluyor diyorlar da kullanan arkadaşlarımda böyle bi sorunla karşılaşmadım.Sonuçta monitör sürekli değişen bi parça değil eskitmesi de zor.Almışken şunu alayım diyorum indirim var sanırım : https://www.vatanbilgisayar.com/vie...d-hdmi-dp-curved-gaming-monitor.html#yorumlar

Bu ürün hakkında bilgisi olan varsa yardım ederse sevinirim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri