Dark Guardian PRO kasası için fan önerisi (Mayıs 2022)

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Arkadaşlar ben kasa olarak dark guardian pro modelini almayı düşündüm normalde fanlarının görüntüsü ve RGB ring efektini beğendim incelemelerini izlerken kasa fanlarının sanki 10 FPS gibi kasarak döndüğünü farkettim bu kasanın fanları gibi yada AMD wrait prism soğutucunun fanları tarzında Argb kasa fanı önerilerinizi bekliyorum

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
Bütçeniz ve anakartınız nedir ? Ayrıca kaç tane alacaksınız fandan ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Fanları kasaya mı alacaksınız yani Dark Guardian kasasına yoksa harici sadece fan önerisi mi istiyorsunuz? Birde bütçeniz ve anakartınız nedir?

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Fanları kasaya mı alacaksınız yani Dark Guardian kasasına yoksa harici sadece fan önerisi mi istiyorsunuz? Birde bütçeniz ve anakartınız nedir?
Kusura bakmayın söylemeyi unuttum anakart olarak MSI b550 carbon wifi kasanın üzerine eklemeyi düşünüyorum 4 adet daha alıcam muhtemelen 600 TL de bütçe

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Kusura bakmayın söylemeyi unuttum anakart olarak MSI b550 carbon wifi kasanın üzerine eklemeyi düşünüyorum 4 adet daha alıcam muhtemelen 600 TL de bütçe
Dark Guardian PRO modelinde ARGB fanlar var. Benzer şekilde ARGB fan önerisi yapacağım size MSI RGB sistemiyle uyumlu F/P odağında tabi.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Dark Guardian PRO modelinde ARGB fanlar var. Benzer şekilde ARGB fan önerisi yapacağım size MSI RGB sistemiyle uyumlu F/P odağında tabi.
Hocam bide ben hava akışı iyi olur diye bu modeli seçtim büyük bir kasa arıyordum mesh panelli eğer sizin bildiğiniz onu mesh panel olup bu tarz Argb bir kasa varsa önerilerinize açığım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
bunu önerebilirim. Lian Li soğutma konusunda cidden başarılı bir marka.
Bu fanlar RGB ama Dark Guardian PRO kasasındaki fanlar ARGB eğer ortak çalıştırılacaksa 2 fan seti kısıtlı RGB modunda beraber çalışacaklar.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Hocam bide ben hava akışı iyi olur diye bu modeli seçtim büyük bir kasa arıyordum mesh panelli eğer sizin bildiğiniz onu mesh panel olup bu tarz Argb bir kasa varsa önerilerinize açığım
F/P olarak piyasadaki 800 TL altındaki en iyi kasaların başlarında gelir diyebilirim. 3 adet ARGB 140mm fan ile geliyor. Dikey ekran kartı desteği vs. dolu özellikli bir kasadır.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Normalde benim hoşuma giden Argb fan tasarımı bunlar bu fanlarda tek sıkıntım fanların dışında ki Argb ring görüntüsü dönerken kasıyor gibi gözüküyor yoksa model olarak çok hoşuma gitti zarif de duruyor bazı fanlarda o ring çok kalın oluyor ondan hoşlanmıyorum istediğim fan modelleri bu yönde

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
F/P olarak piyasadaki 800 TL altındaki en iyi kasaların başlarında gelir diyebilirim. 3 adet ARGB 140mm fan ile geliyor. Dikey ekran kartı desteği vs. dolu özellikli bir kasadır.
Hocam aşsagida bahsettiğim gibi o ringlerin daha ince olan kasalara bakıyorum kalın olanlarda ışık çok patlıyor bide zarif de görünmüyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Fan için kasa seçilmez. Önce kasanızı seçin özellik olarak dolu özelliklerde sonra isterseniz ekstra fan alırsınız. İlerleyişiniz bence yanlış.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Fan için kasa seçilmez. Önce kasanızı seçin özellik olarak dolu özelliklerde sonra isterseniz ekstra fan alırsınız. İlerleyişiniz bence yanlış.
Valla hocam cok haklısın bende görünüşe biraz takılıyorum şu anlık kasa almadım daha istediğim tarzda bir fan bulabilirsem aldığım kasadan fanları çıkartıp istediğim fan ile değiştirebilirim diye düşündüm yani şu anlık düzgün bir fan bulabilirsem önü mesh olan kasanın üst tarafı 360 mm sıvı soğutma destekli bir kasa arıyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
- Oldukça dolu özellikleri olan kaliteli bir kasadır. Markada zaten kötü ürün yok. Pişman etmez.

+ = 603 TL - İstediğiniz tipte bir ürün. Dark modelden daha iyi bu fanlar.

Toplamda 2.786 TL yapıyor.

Bütçenizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
- Oldukça dolu özellikleri olan kaliteli bir kasadır. Markada zaten kötü ürün yok. Pişman etmez.

+ = 603 TL - İstediğiniz tipte bir ürün. Dark modelden daha iyi bu fanlar.

Toplamda 2.786 TL yapıyor.

Bütçenizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.
Cok teşekkürler hocam kasa cidden büyük duruyor üst izgara kısmına 360 mm soğutuculu o kadar kasa aradım bulamamıştım sağol tekrardan

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cok teşekkürler hocam kasa cidden büyük duruyor üst izgara kısmına 360 mm soğutuculu o kadar kasa aradım bulamamıştım sağol tekrardan
Bu önerdiğim kasa özellik olarak oldukça doludur. Piyasadaki F/P oranı en iyi sıvı soğutmalardan olan ARCTIC Liquid Freezer serisinin 240/280/360mm olan ürün gamı üst panele sığar.

Kasanın kendi site linki :

Eğer alternatif isterim derseniz / bu kasaları öneririm. İkiside aynı sadece ön tasarımları farklı.

Kasaların kendi site linki :

KS

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Bu önerdiğim kasa özellik olarak oldukça doludur. Piyasadaki F/P oranı en iyi sıvı soğutmalardan olan ARCTIC Liquid Freezer serisinin 240/280/360mm olan ürün gamı üst panele sığar.

Kasanın kendi site linki :

Eğer alternatif isterim derseniz / bu kasaları öneririm. İkiside aynı sadece ön tasarımları farklı.

Kasaların kendi site linki :
Dediğim gibi hocam ben aradım bulamadım bilenlere danışayım dedim bu konuda sizin de bilginize zaten güveniyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri